Laptopa Dökülen Su Sorunsalı

Bu konuyu okuyanlar

BGAREPAİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyem Notebook Anakartını Sök İşlemçi Ram Modem Wireless Vs. Cıkar Mini Fırında 5 Dkka Beklet

Şaka Değil :)

BGAREPAİR

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hakkatten işe yarıyor oem parcalarını fırında 5dk beklet tak yapyeni oluyor resmen:..
bu sadece saçmalık işe yarar fakat geçerli bir ısı değerinden fazlası anakartı bitirmeye yeterlidir. işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken ısı derecesi max 238 dir. aksi taktirde chip seti %50 susar ve yeni bir bilgisayar almanız gerekir.

dj rush

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş yani suyu dök sonra neden çalışmıyor , butür sorularla olmadı şimdi yani...

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tavsiyem Notebook Anakartını Sök İşlemçi Ram Modem Wireless Vs. Cıkar Mini Fırında 5 Dkka Beklet

Şaka Değil :)

BGAREPAİR

Hakkatten işe yarıyor oem parcalarını fırında 5dk beklet tak yapyeni oluyor resmen:..

bu sırada fırın çalışacak mı :D

bu sadece saçmalık işe yarar fakat geçerli bir ısı değerinden fazlası anakartı bitirmeye yeterlidir. işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken ısı derecesi max 238 dir. aksi taktirde chip seti %50 susar ve yeni bir bilgisayar almanız gerekir.

:D Evet Çalışacak

Geniş fırın bulcaksın.. :D

Teşekkürler arkadaşlar ama yukarıdaki mesajımı görmediniz sanırım. Şu an sorun yok. :)

Kardeş yani suyu dök sonra neden çalışmıyor , butür sorularla olmadı şimdi yani...

Ya sen Türkçe bilmiyorsun ya da gözlerin bozuk olduğu için iyi okuyamıyorsun. İlk mesajı tekrar oku istersen; ben çalışmıyor mu diyorum, daha sorunu okumadan cevap yazıyorsun. Ben sırf latife olsun diye yazıyorum diyorsan burası komiklik bölümü değil.

dj rush

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sen latifeyi yapmışsın zaten birde Erikli su muhabbeti falan sonrada su dökülen sistemde belki virüs vardır diye virüs taraması da yapmışın daha nediyeyim , çok acemice ...

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sen latifeyi yapmışsın zaten birde Erikli su muhabbeti falan sonrada su dökülen sistemde belki virüs vardır diye virüs taraması da yapmışın daha nediyeyim , çok acemice ...

Anlamak mı istemiyorsun yoksa kafan mı çalışmıyor? Çok acemice çok ustaca falan diye ahkam kesmek sana mı kaldı bu forumda? Sorun çözüldü zaten, çözüldü diye de yazmışım taa yukarıya, sen daha neyin tantanasını yapıyorsun? Konuyu sulandırma, o kadarrr.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şuanda yurt dışındayım ve bilgisayarıma su döküldü kurttum ters çevirdim bir gün bekledim fakat bazı tuşları çalışmıyor bazıları ise birden fazla basıyor ama bilgisayarda bir sorun yok bilgisayarcıya götürsem kim bilir ne kadar tutacak zaten normalde 500 lira bile yapmayan bilgisayar ne yapmam gerekiyor bilmiyorum hayatla bağlantım kesildi :/

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
şuanda yurt dışındayım ve bilgisayarıma su döküldü kurttum ters çevirdim bir gün bekledim fakat bazı tuşları çalışmıyor bazıları ise birden fazla basıyor ama bilgisayarda bir sorun yok bilgisayarcıya götürsem kim bilir ne kadar tutacak zaten normalde 500 lira bile yapmayan bilgisayar ne yapmam gerekiyor bilmiyorum hayatla bağlantım kesildi :/

Başta yanlış yapmışsın.

Laptopu komple sök, benzin ve fırça yardımı ili güzelce temizle.

Yada hiç uğraşma 15-20$ a yenisini satın al :)