Soru Laptopa Bu Kadar Su Gelince Bir Şey Olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar öncelikle Bayramınız Mübarek Olsun. Geçenlerde laptopun üstünde durduğu masaya su döküldü (Laptopa gelmedi). Sonra kardeşim elini o suya batırıp laptopa doğru 3-4 kere attı. Ve bu olduktan sonra herhangi bir kurulama vs. gibi işlem yapmadan kullanmaya devam ettik. Ve tam hatırlamıyorum ama bunun olduğu yine aynı zamanda kardeşim musluktan elini yıkayıp yine laptopa birkaç kere atmıştı galiba. Siz attı sayın. Bu kadar gelen sudan laptopta oyunlarda kasma, oyun dışında kasma, yavaşlama gibi şeyler olur mu?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Klavye düzgün çalışıyormu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç damla sudan bişi olmaz korkma

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Sorun olsa belli olurdu bence. Kardeşin biraz yaramaz galiba birdaha yapmasın yinede :)

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Klavye düzgün çalışıyormu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç damla sudan bişi olmaz korkma
Ama eskiden Supraland Demo'yu oynarken oyun şuan oynadığımda kastığı kadar kasmıyordu. Yani artık oyunun kendisini satın aldım ama demosundan daha çok kasıyor. Acaba şundan mıdır?
Birkaç aydır (tahminen 6-7 ay olabilir) laptopun altında mousepad var. Acaba tozu topladığı için mi yavaşlamıştır? (Mousepadi kaldırdım.)
Yoksa demoyla kendisi arasındaki farklardan dolayı mı kasıyordur? Mesela demoda oyun haritasının bir kısmını oynayabilirken, demo olmayanda bütün haritayı oynayabiliyoruz.

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Ama eskiden Supraland Demo'yu oynarken oyun şuan oynadığımda kastığı kadar kasmıyordu. Yani artık oyunun kendisini satın aldım ama demosundan daha çok kasıyor. Acaba şundan mıdır?
Birkaç aydır (tahminen 6-7 ay olabilir) laptopun altında mousepad var. Acaba tozu topladığı için mi yavaşlamıştır? (Mousepadi kaldırdım.)
Yoksa demoyla kendisi arasındaki farklardan dolayı mı kasıyordur? Mesela demoda oyun haritasının bir kısmını oynayabilirken, demo olmayanda bütün haritayı oynayabiliyoruz.
bence demo ile arasındaki farktır

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
senin bilgisayarda sorun yoktur oyunun kendisinin demosundan fazla kasması normaldir