Laptop yeniden başlama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hunterahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sa öncelikle ben pc yi son 10 gündür yeniden başlatınca tam yeniden başlayacakken mavi ekran ve "Verification failed : (15) Access Denied " hatasını alıyorum bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Sa öncelikle ben pc yi son 10 gündür yeniden başlatınca tam yeniden başlayacakken mavi ekran ve "Verification failed : (15) Access Denied " hatasını alıyorum bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Bu uyarıyı tam olarak nerde alıyorsun Bios post ekranında mı ? yoksa windows yüklenirken mi ? fotoğraf atma şansın varsa yükle lütfen.

hunterahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu uyarıyı tam olarak nerde alıyorsun Bios post ekranında mı ? yoksa windows yüklenirken mi ? fotoğraf atma şansın varsa yükle lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi fotograf yükleyemem de olayı anlatayım sana pcc yi yeniden başlatıyorum tam yeniden başlatılacakken bu uyarıyı alıyorum ardından herhnagi bir tuşa basıyorum ve pc yeniden başlatılıyor

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124

Hocam şimdi fotograf yükleyemem de olayı anlatayım sana pcc yi yeniden başlatıyorum tam yeniden başlatılacakken bu uyarıyı alıyorum ardından herhnagi bir tuşa basıyorum ve pc yeniden başlatılıyor

PC yi neden yeniden başlatıyorsun ? PC sıkıntısız bir şekilde çalışıyor sadece Restart yaparken mi mavi ekrana düşüyor , yoksa hiçbir şekilde açılmıyor mu ?

Sanırım boot ekranında problem yaşıyorsun Secure Boot'u kapatmalısın . Bios'a gir boot sekmesinden kapatabilirsin.Bios a girmeyi bilmiyorsan bilgisayar modelini paylaşırsan yardımcı olabilirim :)

hunterahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam bios a girmeyi biliyorum
IMG_20200407_015258.jpg

hunterahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
tamam hocam deneyecegim

Tamam o halde dediğim seçeneği kapatıp bir dene bakalım.Olmazsa başka yoldan gideriz
hocam denedim bir sıkıntı çıkmadı teşekkürler

Son düzenleme: