Laptop wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ilker_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper nirvana bilgisayarimin wifi acma tusuna tiklanmiyor fn+f2 ile aciliyordu ama fn tusu bozuldu baska bi klavye taktim fn tusu yok acamiyorum bilgisayar windows 8 bilgisayarin arama yerine klavye yazdim ordaki klavyedende olmuyor

EminBatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Manuel olarak açmanın yolları olmalı internetten bilgisayarın tam adını yazarak manuel açmayı bulabilirsin.

ilker_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda bulamadim sen bakarmisin bilgisayarin adi CN-VLC4030A

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Driverlerin güncel mi? Güncelse OSK'den fn tuşuna basmayı dene.

ilker_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper'in kendi sitesinde laptopun modelini yazdığında çıkan driver'lara bak yoksa Advanced Driver Updater gibi programlarla tarat.
Bilgisayara hicbir turlu internet baglanmiyor ve sitesine yazamiyom telefondayim sen bakarmisin ? Bilgisayarin modeli CASPER CN-VLC4030A

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Tamam insallah unutmazsin
Hocam baktım ve bilgisayarınızın modelini bulamadım siz destek --> sürücü indirmeden modelden değil de seri numarasından aratın sürücüyü telefonunuza indirim PC'nize atın oradan kurun. Olmazsa telefonunuza OSK programı indirip pcnize aktarın.

ilker_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam baktım ve bilgisayarınızın modelini bulamadım siz destek --> sürücü indirmeden modelden değil de seri numarasından aratın sürücüyü telefonunuza indirim PC'nize atın oradan kurun. Olmazsa telefonunuza OSK programı indirip pcnize aktarın.
Osk ne xd

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşım bunca zahmete girmene gerek yok,

Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Erişim Kolaylığı Merkezi EKRAN KLAVYESİ

başlat tuşuna bas, ekran klavyesi yaz orda FN var

upload_2017-6-15_12-28-52.png