Yardım Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Pc mühendisliği okuyorum hem derslerde kullanmak için hem de oyun oynamak için laptop alacağım. Beni uzun süre götürecek, derslerde yarı yolda bırakmayacak, oyunlarda kasmayacak laptop önerilerinizi bekliyorum. Fiyat konusunda daha emin değilim ama 10k olur muhtemelen. Fiyat performans olarak en iyi tavsiye verirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: Lütfen baştan savma bilmediğiniz sistemleri atmayınız, biliyorsanız atın.

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Gayet güçlü bi makina,bu fiat bandında.Freedos ,işletim sistemi yok demek.

AycanGkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Pc mühendisliği okuyorum hem derslerde kullanmak için hem de oyun oynamak için laptop alacağım. Beni uzun süre götürecek, derslerde yarı yolda bırakmayacak, oyunlarda kasmayacak laptop önerilerinizi bekliyorum. Fiyat konusunda daha emin değilim ama 10k olur muhtemelen. Fiyat performans olarak en iyi tavsiye verirseniz sevinirim.

Not: Lütfen baştan savma bilmediğiniz sistemleri atmayınız, biliyorsanız atın.
MacBook Pro al derim ama oyun konusunda uzman değil. Oyun ise Monstar ama uzun ömür ve aldığım fiyata yakın geri satayım diyorsan MacBook Pro

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
MacBook Pro al derim ama oyun konusunda uzman değil. Oyun ise Monstar ama uzun ömür ve aldığım fiyata yakın geri satayım diyorsan MacBook Pro
macbooklar oyun için uygun değil, monsterın sıkıntıları var diye duymuştum

İnternette keyler satılıyor anakarta kayıt oluyorlar onlardan alırsın. Ayrıca bu fiyat bandında alabileceğin en iyi laptop da met 35 hocamın attığıdır.
inşallah bikaç haftaya pahalanmazsa alacağım o pc yi. bu keyler sıkıntı çıkartmaz değil mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
macbooklar oyun için uygun değil, monsterın sıkıntıları var diye duymuştum

inşallah bikaç haftaya pahalanmazsa alacağım o pc yi. bu keyler sıkıntı çıkartmaz değil mi?
Sıkıntı çıkarmaz merak etme.