Laptop soğutucu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Alicanyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde monster abra a7v12.2 var ısınma problemi yaşıyorum Acaba soğutucular bir işe yarıyor mu. İşe yarıyorsa çok pahalı olmayacak bir şey önerir misiniz?

ArDa75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bende var. Frisby hiç faydasını görmedim. Onun yerine ya kaliteli marka soğutucu ya da Termal macun ve Fan temizliği yaptır.

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Arkadaşlar elimde monster abra a7v12.2 var ısınma problemi yaşıyorum Acaba soğutucular bir işe yarıyor mu. İşe yarıyorsa çok pahalı olmayacak bir şey önerir misiniz?
İnternetten macfanscontrolü indirin bir süre fanları en yüksek devirde çalıştırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucu için bütçe ne kadar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam bende de aynı bilgisayar var. Çok ısınıyordan kastınız 80C falan ise bunlar laptoplar için ortalama değerler ama 85'i geçiyorsa soğutucu alabilirsiniz. Ben sadece altındaki boşluklardan hava girebilmesi için yani yükseklik olması için eskiden kullandığım yavaş fanı kullanıyorum. 82'yi geçmiyor. Dediğim gibi 85 derece falan oluyor ise öyle alabilirsiniz ancak onun dışında isteğe bağlı alabilirsiniz. Tam olarak sıcaklık değerleriniz nedir?