Laptop Pc' Ye Ram Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

süleyman bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar samsung 3530ea s05tr laptop'um var 2013'ten beri bende hediye geldiği için satmak istemiyorum açıkçası bigisayar çok yavaştı windows 10 home yükledim biraz kendine geldi.Fakat hâlâ yavaş tı 4 GB ram var 1 4 GB ram daha alıyım diyorum daha yukarısını kaldırır mı anakart destekler mi bilmiyorum.desteklerse toplam 10 yada 12GB yapmak isterim sizce destekler mi ne dersiniz bide ssd alsam nasıl olur daha çok hızlanır mı hangi ssd kaldırır hangisini tavsiye edersiniz hem uygun hem kaliteli olarak; bilgisayarın işlemcisi İ3 2350M bilgisayarcıya sordum işlemciyi yükseltebilir miyim diye olmaz dedi doğru mu bilmiyorum.Arada pubg mobile ve gta 4 kasmadan oynayabilcek şekilde olsa yeter aslında, çok şey istedim biliyorum ama size zahmet bi yardımcı olursanız çok sevinirim çok da dua ederim.Şimdiden ALLAH razı olsun fikirleriniz benim için önemli değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleyen moderatör:

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
SanDisk SSD Plus 240 GB Öneririm SSD olarak ben kullanıyorum memnunum PC 20 saniyede açılıyor. Bilgisayarımın özellikleri profilimde hakkında kısmında yazıyor. 8 GB ram bile çok şey katar tavsiye ederim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Konu başlığını düzenledim, forum kurallarımızın (4.) maddesi şöyledir.
4. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız." lütfen dikkat edelim bundan böyle.

süleyman bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konu başlığını düzenledim, forum kurallarımızın (4.) maddesi şöyledir.
4. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız." lütfen dikkat edelim bundan böyle.
özür dilerim ne yazacağımı bilemedim acemiliğime verin konu başlığını düzenleyerek çok iyi etmişsiniz teşekkür ederim.