Öneri Laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Aynı ürünü farklı özelliklere sahip olanını aldım. Casper bu kasada ısınma sorununu çözmüş diyorlardı şu an için bir problem yok. Boştayken ısınma vs görmedim. Render alırken anlık şekilde fanlar açılıp bir süre sonra kapanıyor. Sürücüleri bir USB'nin içine atıp yollamışlar o da güzel olmuş tasarım güzel.
İnşallah ileri de bir sorun çıkarmaz

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Max 30k Laptop ne önerirsiniz?
Ben bunu buldum sizce nasıl?
hp victus 3060'lı modeli öneririm bu laptop iyi olsa bile almışken casper gibi daha "medium end" bir marka değil de hp almanızı öneririm.

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25
hp victus 3060'lı modeli öneririm bu laptop iyi olsa bile almışken casper gibi daha "medium end" bir marka değil de hp almanızı öneririm.
Hocam üstteki arkadaş bu laptopun farklı özelliklere sahip olanını aldığını ve bir sorun olmadığını söyledi. Ama kararsız kaldım açıkçası siz söyledikten sonra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victusun linkini atabilir misiniz?

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Hocam üstteki arkadaş bu laptopun farklı özelliklere sahip olanını aldığını ve bir sorun olmadığını söyledi. Ama kararsız kaldım açıkçası siz söyledikten sonra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victusun linkini atabilir misiniz?
HP Victus 16 Rtx 3060 16.1" Laptop i5 Gümüş Yorumları - Trendyol

bu şekilde victus almanızı öneriyorum bi hata yapıp zamanında casper masaüstü aldım anakart ekran kartı 5 yılı geçmeden bozuldu kullanıcı hatası değildi ama garantisi bittiği için çaresiz kaldım bu deneyimime dayanarak hp tercih etmenizi öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...