Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba be yeni bilgisayar alacağım bir bilgisayar beğendim özellikleri 8 gb ram 2 gb ekran kartı geforce820m 1 tb harddisk i5 1.7 ghz işllemci ben bilgisayarın özelliklerini çok beğendim ama 1.7 ghz canımı sıktı dota 2 oynuyorum böyle oyunlarda benim işimi görür mü yoksa çok mu sorun yaşarım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :DD

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pc masaüstümü, link at varsa bakalım

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
link yok ama çıktı var fotoğrafını çekip atıyorum ayrıca laptop

- - - Mesaj Güncellendi - - -

10751701_656829181102639_2140769370_n.jpg

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Ekran kartı çok düşük oyunlarda sıkıntı çıkartabilir. Fiyat eğer 1.550 ise bana kalırsa freedos yerine windows kurulu olması gerekir bu laptopta. Resimde işlemcinin modelide yazılı değil yazarsan yorum yapması daha kolay olur.

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işlemcisi i5 arkadaşım ım ben bu ekran kartının oyunlarda sorun çıkarmayacağını duydum ama tabi sizinde bilgilerinizden yararlanmak isterim ve işlemci hızı konusunda ne düşünüyorsunuz

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
işlemcisi i5 arkadaşım ım ben bu ekran kartının oyunlarda sorun çıkarmayacağını duydum ama tabi sizinde bilgilerinizden yararlanmak isterim ve işlemci hızı konusunda ne düşünüyorsunuz
i5 ne ? U,M,H ? Ayrıca kim o ekran kartının oyunlarda sorun çıkartmayacağını söylemişse yanlış bilgi vermiş. O ekran kartı ile DOTA 2 de medium ayarlarda yaklaşık 50 fps alabileceğiniz nette bulabilirsiniz, daha yüksek donanım isteyen oyunlarda yerde sürünür o ekran kartı.
Buyrun burada da fpsleri bulabilirsiniz
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-820M.108477.0.html

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
u m h nin ne olduğunu bilmiyorum ım peki bu kötü bi bilgisayarsa bana önerebileceğiniz bilgisayarlar var mı ortalama bu 1000 1700 fiyat aralığnda

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pcdepo güvenilir midir yoksa bilgisayarı daha güvenilir bir yerden mi almak gerekir?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
pcdepo güvenilir midir yoksa bilgisayarı daha güvenilir bir yerden mi almak gerekir?
Memnun olanda var olmayanda ama bu bilgisayar teknoloji marketlerinde yok maalesef ya İstanbul'dan elden alacaksınız yada internetten pcdepo,ebrar gibi sitelerden sipariş vereceksiniz.

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi ya son olarak başka bilgisayarlar var mı gösterebilceğiniz alternatif olarak ?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Oyun için o fiyatlara ondan iyisini bulamazsın yada masaüstü tercih edeceksin.

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki özelliklerinde 128 bit gördüm bu bizim bildiğimiz 32 64 bit gibi mi yani sıkıntı çıkarır mı ayrıca fiyattaki bu ucuzluğun bi sebebi bilgisayarın özelliklerinde bir kötülük veya ısınma problemi var mı

Peki özelliklerinde 128 bit gördüm bu bizim bildiğimiz 32 64 bit gibi mi yani sıkıntı çıkarır mı ayrıca fiyattaki bu ucuzluğun bi sebebi bilgisayarın özelliklerinde bir kötülük veya ısınma problemi var mı

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40

Ekran kartı sorun çıkarmaz en azından 820m den çok daha üstün bir kart. Isınma problemi olacağını sanmıyorum ASUS ısınma konusunda en iyi firmalardan biridir ama bunu araştırman da fayda var. Ayrıca windows yüklü değil kendin yüklemen veya yükletmen lazım anlayacağın bunu alırsan orijinal windows vermiyorlar yanında.

Ekran kartı sorun çıkarmaz en azından 820m den çok daha üstün bir kart. Isınma problemi olacağını sanmıyorum ASUS ısınma konusunda en iyi firmalardan biridir ama bunu araştırman da fayda var. Ayrıca windows yüklü değil kendin yüklemen veya yükletmen lazım anlayacağın bunu alırsan orijinal windows vermiyorlar yanında.

kaan998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım gerçekten alabileceğim bilgisayarlardan biri çok teşekkür ederim

Anladım gerçekten alabileceğim bilgisayarlardan biri çok teşekkür ederim

Son mesajlar