laptop önerisi verir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

cyfrodo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hem üniversite için işlerimi görecek hem de lol csgo gibi oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir laptop (belki arada fortnite da oynayabilirim) önerisi verebilir misiniz? ben birkaç tane bilgisayara baktım acer nitro an515-43 gibi ancak ısınma konusunda çok olumsuz yorum gelmiş. bütçem o kadar fazla değil ancak çıkabileceğimin en üst seviyesine çıkarım. 6.5k gibi

Ghost61TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Acer da çok sorun olduğunu duydum hatta şuan forumda yeni mesajlarda gördüm ekran kartı problemi yüzünden lolde falan fps düşmüş eğer 6.500 TL'nin 300 TL üstüne çıkabilirsen monsterın abrasını al 6.799 TL'ye

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

cyfrodo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
a
Mesaj otomatik birleştirildi:

tesekkurler hocam bu bilgisayarlarda acer nitro gibi ısınma sorunu yoktur değil mi? Pek bilgisayardan anlayan biri değilim ancak galiba kasa diziliminden dolayı pek uzun ömürlü değilmiş acer. Bunlardan biri beni 5-6yıl idare eder değil mi?

Acer da çok sorun olduğunu duydum hatta şuan forumda yeni mesajlarda gördüm ekran kartı problemi yüzünden lolde falan fps düşmüş eğer 6.500 TL'nin 300 TL üstüne çıkabilirsen monsterın abrasını al 6.799 TL'ye
hocam acaba linki varsa atabilir misinz? cunku o civarda abra a5de var a7de hangisi oldugunu bilemedim

hocam bunlar acaba fortnite gibi oyunlarda kasma olur mu? yani orta ayarlarda 60fps üstü alabilir miyim? büyük ihtimalle oynamam ancak arkadas cevresi falan oynarsa eskiden oynadıgım bir oyundu cunku

Ghost61TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Monster bilgisayarların amacı oyun ve iş bu bilgisayarla yüksek ayarlarda rahat 60 fps alırsın hatta monster bilgisayarlarda 6 ayda bir ücretsiz bakıma gönderebiliyorsun bilgisayarın macununu falan yeniliyorlar.
Birde bu bilgisayarı alırken veya aldıktan sonrada özelleştirip yükseltebiliyorsun ilerde diyelimki eline 1000 TL geçti ramini SSD sini falan yükseltirsin.inceleme videosu buda izleyebilirsin.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
a

tesekkurler hocam bu bilgisayarlarda acer nitro gibi ısınma sorunu yoktur değil mi? Pek bilgisayardan anlayan biri değilim ancak galiba kasa diziliminden dolayı pek uzun ömürlü değilmiş acer. Bunlardan biri beni 5-6yıl idare eder değil mi?

hocam acaba linki varsa atabilir misinz? cunku o civarda abra a5de var a7de hangisi oldugunu bilemedim

hocam bunlar acaba fortnite gibi oyunlarda kasma olur mu? yani orta ayarlarda 60fps üstü alabilir miyim? büyük ihtimalle oynamam ancak arkadas cevresi falan oynarsa eskiden oynadıgım bir oyundu cunku
Ben HP kullanıcısıyım.Sorun yaşamıyorum.Casper hakkında pek bilgim yok.

Birde Dell öneririm.Onu da kullandım en az 10 yıllık bilgisayar daha bir kere sorun yaşamadım.

İyi güzel ama yüks
Monster bilgisayarların amacı oyun ve iş bu bilgisayarla yüksek ayarlarda rahat 60 fps alırsın hatta monster bilgisayarlarda 6 ayda bir ücretsiz bakıma gönderebiliyorsun bilgisayarın macununu falan yeniliyorlar.
Birde bu bilgisayarı alırken veya aldıktan sonrada özelleştirip yükseltebiliyorsun ilerde diyelimki eline 1000 TL geçti ramini SSD sini falan yükseltirsin.inceleme videosu buda izleyebilirsin.
İyi güzel ama yükseltmelerle 7500 ü bulur.

Ghost61TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Ben HP kullanıcısıyım.Sorun yaşamıyorum.Casper hakkında pek bilgim yok.

Birde Dell öneririm.Onu da kullandım en az 10 yıllık bilgisayar daha bir kere sorun yaşamadım.

İyi güzel ama yüks

İyi güzel ama yükseltmelerle 7500 ü bulur.
Yükseltme yapmadan alabilir illa yükseltme yapmasına gerek yok 1 sene sonra parası olur biraz yükseltmek ister o zamanda monstera gönderip yükseltebiliyor monsterın teknik servisi kadar iyisi yoktur bence Casper kullandım en küçük bilgisayar kaynaklı soruna bile para istiyorlar ilgilenmiyorlar hiç

Bende para biriktiriyorum seneye çıkacak monsterlardan alıcam büyük ihtimalle

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Yükseltme yapmadan alabilir illa yükseltme yapmasına gerek yok 1 sene sonra parası olur biraz yükseltmek ister o zamanda monstera gönderip yükseltebiliyor monsterın teknik servisi kadar iyisi yoktur bence Casper kullandım en küçük bilgisayar kaynaklı soruna bile para istiyorlar ilgilenmiyorlar hiç
256 GB SSD yetmiyor.Bende 256 kullanıyorum.Para biriktirip 1TB HDD alacağım.2.si Ram takviyesi yapılmalı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Ekran Görüntüsü 2020-08-11 19-56-55.png

128gb sata ssd var muhalefet yeni NVMe SSD alımını boykot ediyor bu ssd vasat hali ile 24 saniyede açılıyor gözüküyor Linux Mint ve 10 ama 10 saniye gibi gözüküyor. hdd almayın ...

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hocam siz sisteminiz düşük olduğundan mı yazılımcı olduğunuzdan mı Linux kulanıyorsunuz ?Merak ettim.
windows sıkıcı ve anti virüs para istiyor çoğunluk kullanıyor ondan Linux Mint daha özür ve ses kalitesi daha güzel spotify deb paketi var youtube music de var.
Ekran Görüntüsü 2020-08-02 22-57-56.png
Ekran Görüntüsü 2020-08-16 17-28-39.png