Laptop Ne Kadar Eder ?

Bu konuyu okuyanlar

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Laptop'umu satıp ikinci el bir masaüstü sistem toplamayı düşünüyorum.

Sistemim bu şekilde;

Lenovo Ideapad 320 15IKB 80XL

Intel i5 7200U 2.50 GHz Turbo ile 2.71 GHz

8 GB DDR4 RAM 2400 MHz

940MX Nvidia Ekran kartı

1 TB Disk - 128 GB SSD

Klavyede bir kaç tuş basmıyor, bu yüzden klavyeyi değiştireceğim. Değiştirmişken de termal macun vs temizlik yaptıracağım. Kapakta biraz çizik var ama belli olmuyor desem yeridir. SSD'yi ben taktım, bir kaç kez de temizlik yaptım. Bu yüzden 2-3 kere cihazı açtım. Bir kaç vida yalama oldu, bir sorun yok ama. Hala cayır cayır kullanabilmekteyim. Sizce bu bilgisayarın ederi ne kadar ?

Örnek referans satışlar;

(Aynı Laptoplar)

Reaksiyon puanı
221

Sistemim bu şekilde;

8 GB DDR4 RAM 2400 MHz

940MX Nvidia Ekran kartı

1 TB Disk - 128 GB SSD

Klavyede bir kaç tuş basmıyor, bu yüzden klavyeyi değiştireceğim. Değiştirmişken de termal macun vs temizlik yaptıracağım. Kapakta biraz çizik var ama belli olmuyor desem yeridir. SSD'yi ben taktım, bir kaç kez de temizlik yaptım. Bu yüzden 2-3 kere cihazı açtım. Bir kaç vida yalama oldu, bir sorun yok ama. Hala cayır cayır kullanabilmekteyim. Sizce bu bilgisayarın ederi ne kadar ?

Örnek referans satışlar;

(Aynı Laptoplar)

Aşağı yukarı 1700-2200 tl gibi bir fiyata satabilirsiniz çünkü aynı özellikte bir ikinci el masaüstü 1600 tl gibi bir fiyata toplanabilir sadece Monitörü 600 TL değer kazandırır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemim bu şekilde;

8 GB DDR4 RAM 2400 MHz

940MX Nvidia Ekran kartı

1 TB Disk - 128 GB SSD

Örnek referans satışlar;

(Aynı Laptoplar)

Hatta dediğim fiyata sahibinden.com a ilan verirseniz bizden biri almayı düşünebilir.

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Aşağı yukarı 1700-2200 tl gibi bir fiyata satabilirsiniz çünkü aynı özellikte bir ikinci el masaüstü 1600 tl gibi bir fiyata toplanabilir sadece Monitörü 600 TL değer kazandırır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta dediğim fiyata sahibinden.com a ilan verirseniz bizden biri almayı düşünebilir.

2200 mü ? Emin miyiz hocam ? Kozmetik olarak bir kaç sıkıntısı varken yarı yarıya fiyat mı düşer ? Verdiğim linkteki adamlar 4K’ya koyan var. O fiyata koyacağıma elimde tutarım daha iyi.

Reaksiyon puanı
221
2200 mü ? Emin miyiz hocam ? Kozmetik olarak bir kaç sıkıntısı varken yarı yarıya fiyat mı düşer ? Verdiğim linkteki adamlar 4K’ya koyan var. O fiyata koyacağıma elimde tutarım daha iyi.
Onlara bak hocam satılmayacak çünkü o fiyata 10. Nesil sistem toplanabilir. En fazla 3000 e satabilirsiniz 8 gb ram daha ekleyip 16 yaparsanız 3500 de verebilirsiniz