Soru Laptop mu??? Notebook mu??

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Laptop mu notebook mu alsam karar veremiyorum. Hangisi daha kullanışlı sizce??

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Notebook daha rahat olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ikisi de temelde ayni kategoriye girse de tamamen ne yapmak istediginize bagli. Bilgisayari hangi amaclar icin kullanacaksiniz?

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Ikisi de temelde ayni kategoriye girse de tamamen ne yapmak istediginize bagli. Bilgisayari hangi amaclar icin kullanacaksiniz?
Yazı yazmak için almak istiyorum. Ama gözlerim ileri derecede bozuk hem kolay taşınabilir hem de ekrandaki yazıların iyi seçilebilir olmalı benim için ?‍♀️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Notebook daha rahat olur.
Bende öyle düşünüyorum ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yazı yazmak için almak istiyorum. Ama gözlerim ileri derecede bozuk hem kolay taşınabilir hem de ekrandaki yazıların iyi seçilebilir olmalı benim için ?‍♀️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum ?

Butceniz nedir?

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
kaliteli notebook + dinlendirici gözlük :) bende saatlerce metin ve biyografi yazıyorum bu şekilde rahat ediyorum ve cafede falan çalışmak istersem notebook daha bir pratik oluyor.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
kaliteli notebook + dinlendirici gözlük :) bende saatlerce metin ve biyografi yazıyorum bu şekilde rahat ediyorum ve cafede falan çalışmak istersem notebook daha bir pratik oluyor.
Bende içerik yazarlığı yapıyorum. Ama hep ofis ortamında çalıştığım için masaüstünde yazardım şimdi homeoffice ama evdeki pc alışamadım bir türlü. Ah keşke dinlendirici olsa gözlük kavanoz dibi ?? notebook önde götürüyor şu an bakalım ?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
10 15 bine kadar çıkabilirim. İyi bir şey olsun ama daha fazlasını veremem evde masaüstü var orada yazarım ?

O zaman acikcasi M1 islemcili iPad Air 5. nesil oneririm. Ben de Pro modelini kullaniyorum, bir yerlere tasiyip kullanmasi cok keyifli. Ayrica BT klavye de baglayabiliyorsunuz.

Laptop daha iyi olur derseniz Huawei D16 modeli su an HB'de indirimde tavsiye edebilirim.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
O zaman acikcasi M1 islemcili iPad Air 5. nesil oneririm. Ben de Pro modelini kullaniyorum, bir yerlere tasiyip kullanmasi cok keyifli. Ayrica BT klavye de baglayabiliyorsunuz.

Laptop daha iyi olur derseniz Huawei D16 modeli su an HB'de indirimde tavsiye edebilirim.

Huawei güzelmiş ipad de güzelmiş ama tablet gibi o ben onu kullanmam BT özellikli olması iyi ama yapışık olsun bilgisayara ugraşamam onunla ben ???

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Huawei güzelmiş ipad de güzelmiş ama tablet gibi o ben onu kullanmam BT özellikli olması iyi ama yapışık olsun bilgisayara ugraşamam onunla ben ???

iPad'e direkt trackpadli klavye de baglanabiliyor ama onlarin fiyati biraz tuzlu. O yuzden BT klavye onermistim aslinda. Guzel pratik olsa da herkese gitmeyebiliyor o konuda haklisiniz. Ancak iPadOS son yillarda kendini epey gelistirdi. Bilgisayar deneyimine yakin bir deneyim vaat ediyor. Onun haricinde o Huawei modeli su an D16'nin en guncel islemcili ve kasali halidir. Hazir Kasim ayina ozel indirim varken kacirmayin derim.

forwart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
notebook kataloglarda geçen resmi isim, laptop halk arasında kullanılan gayrıresmi isimdir. amerikalılar laptop, avrupalılar ise notebook demektedir. laptop dizüstü bilgisayar diye tabir edilen, pili olan, dışardan adaptör ile çalıştırılabilen taşınabilir pcye verilen isimdir. İnceyse Notebook kalınsa Laptop bizde denir.
1669844531491.png

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
notebook kataloglarda geçen resmi isim, laptop halk arasında kullanılan gayrıresmi isimdir. amerikalılar laptop, avrupalılar ise notebook demektedir. laptop dizüstü bilgisayar diye tabir edilen, pili olan, dışardan adaptör ile çalıştırılabilen taşınabilir pcye verilen isimdir. İnceyse Notebook kalınsa Laptop bizde denir.Ekli dosyayı görüntüle 175660
Bilgilendirme için çok teşekkürler ? yani sizce hangisi??