Laptop mu? ipad air 4 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

Yankiuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar şuanda i5 4. nesil laptopum var ipadleri araştırdıkca 8. nesilden air 4 e kadar bütçemi yükseltebileceğimi düşündüm ve laptop yerine geçebiliyolarmış online ders ve ofis programları için kullanmayı düşünüyorum. Sizce laptopu satıp air 4 almak mantıklı olur mu siz olsaydınız sizde düşünür müydünüz? bilgisayar oyunlarıyla fazla aram yok. Birde air 4 ün kronik bi sıkıntısı arızası var mı çok sorun yaşar mıyım acaba ? hepinize teşekkür ederim

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar şuanda i5 4. nesil laptopum var ipadleri araştırdıkca 8. nesilden air 4 e kadar bütçemi yükseltebileceğimi düşündüm ve laptop yerine geçebiliyolarmış online ders ve ofis programları için kullanmayı düşünüyorum. Sizce laptopu satıp air 4 almak mantıklı olur mu siz olsaydınız sizde düşünür müydünüz? bilgisayar oyunlarıyla fazla aram yok. Birde air 4 ün kronik bi sıkıntısı arızası var mı çok sorun yaşar mıyım acaba ? hepinize teşekkür ederim
Işık sızması var sanırım.

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Çizim vb şeyler ile de ilgileniyorsanız zevkinize kalmış dilediğiniz gibi kullanırsınız

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Kronik sorunu olabiliyor ama size bağlı.

Son düzenleme:

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Tabi ki de laptop. iPad de neymiş? Klavye ve farenin rahatlığını hiçbir şey veremez.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Kronik sorunu bazılarında varmış bazılarında yokmuş.

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Valla şöyle diyeyim size bende iPad Pro 11 + Magic Keyboard vardı. yok yani dolduramıyor pc nin yerini. gerek sekme gerek ekran boyutu yetmiyor olmuyor. tavsiye etmiyorum. her türlü deneyimim var olmuyor yani.