Laptop Kulaklık Girişi

Bu konuyu okuyanlar

ardaarm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese iyi günler ne yapacağımı bilemediğim bir konu hakkında sizlere danışmak istedim bir kulaklık almak istiyorum ancak kulaklıkta iki giriş var benim laptopumda ise bir tane bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler?
45.jpeg
arda.jpg

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Öncelikle herkese iyi günler ne yapacağımı bilemediğim bir konu hakkında sizlere danışmak istedim bir kulaklık almak istiyorum ancak kulaklıkta iki giriş var benim laptopumda ise bir tane bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler?Ekli dosyayı görüntüle 93511Ekli dosyayı görüntüle 93516
Söyle bi alet ama ne kadar iyi olur bilemem.

ardaarm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bunu alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de önce kulaklık gelsin, sonra kabloyu al. Çünkü bazen kulaklığın içinden attığım dönüştürücüyle aynı işlevi yapan başka bir marka kablo çıkabiliyor.

ardaarm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bunu alabilirsin.

Bir de önce kulaklık gelsin, sonra kabloyu al. Çünkü bazen kulaklığın içinden attığım dönüştürücüyle aynı işlevi yapan başka bir marka kablo çıkabiliyor.
[/
Bunu alabilirsin.

Tamamdır teşekkür ederim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Rica ederim, iyi forumlar.