Laptop kapanma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ceza03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acer marka 4 yıllık bı laptopum var forumda ufak bı arama yaptım ama gozume bu tıp bı soru carpmadı sorum şu fanı yenı temızledım örneğin pes 2013 kapanmadan oynarken sımdı daha eskı oyun olana pes 6 'da 1 mac zor yapıyorum ısınıp kapanıyor termal macundan şüpelenıyorum hıc degışmedı başka bı sebebten olma ıhtımalı varmı acaba fanın eskısı kadar verımlı olaması gibi v.b. eski verımlı halıne nasıl getırım pcyı şimdiden teşşkrler?

MrCskncn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CPU-ID'nin Hardware Monitor uygulamasını yükleyip çalıştırın, ardından oyuna girin. 2-3 dakika sonra oyunu kapatıp hardware monitördeki maksimum değerlere bakın. 100 dereceye yakın mı veya geçmiş mi..

ceza03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CPU-ID'nin Hardware Monitor uygulamasını yükleyip çalıştırın, ardından oyuna girin. 2-3 dakika sonra oyunu kapatıp hardware monitördeki maksimum değerlere bakın. 100 dereceye yakın mı veya geçmiş mi..
oyun örnek verdım full hd film izlesem bıle makıne ısınmaya başlıyor ama uygulcam dedıgını başka bı oyunda 100 derce ve üstüyse ne yapmam gerek teşkr ederim

MrCskncn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim şartlarda ise laptop'un heatsinkini (tüm soğutma sistemi, termal padlere kadar) değiştirmek sorunu çözecektir.

ceza03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim şartlarda ise laptop'un heatsinkini (tüm soğutma sistemi, termal padlere kadar) değiştirmek sorunu çözecektir.
90 derece cıvarı cıktı cok eskı bır oyunda bu işlem ortama bana nekdara patlar

MrCskncn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
90 derece cıvarı cıktı cok eskı bır oyunda bu işlem ortama bana nekdara patlar

Cihazı servise bırakıp ısınmadan dolayı kapanma sorunu yaşadığınızı belirtirseniz onlar size bir fiyat çıkartır. Kesin olarak bir şey diyemem. Her ne olursa olsun 80-100 TL'yi geçmemeli bütün sistem değiştiğinde.

Son mesajlar