Laptop Işık Sızması

Bu konuyu okuyanlar

Эксперт

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Herkese iyi günler 1.5 hafta önce aldığım oyun laptopunda ışık sızması var ekranın sol üstünde 2 yerde oyunlarda farkettim.Çok rahatsız etmiyor sizce ne yapmalıyım?
Screenshot_20200402-031145.png
Screenshot_20200402-031151.png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Işık sızması normal bir durum. Garantiye verirseniz büyük ihtimalle kabul ederler ama şu süreçte uğraşmak ne kadar mantıklı bilemedim tabi.

Эксперт

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Işık sızması normal bir durum. Garantiye verirseniz büyük ihtimalle kabul ederler ama şu süreçte uğraşmak ne kadar mantıklı bilemedim tabi.
Haklısınız belki değişim yaparlar diye sordum çünkü 2 hafta sonunda servisler değişim yerine tamir ediyor galiba bende güvenemedim laptobu yeni alıpta ekranını değistirmeye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısınız belki değişim yaparlar diye sordum çünkü 2 hafta sonunda servisler değişim yerine tamir ediyor galiba bende güvenemedim laptobu yeni alıpta ekranını değistirmeye.
Bir sorun çıkarır ışık sızması?

Bir sorun çıkarır mı ışık sızması?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Herhangi bir sorun çıkarmaz. İleride artma durumu var tabi. O zaman garantiye verebilirsiniz. Zaten ekran çok koyu olmadığı sürece pek belli olmaz.