Laptop internete baglanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Navigator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar evimizde kablosuz int var laptop baglandiktan bir sure sonra baglanti kesiliyor laptop baglanmiyor yeniden baslattigim zaman sorun cozuluyor ama yine tekrarliyo ayni hatayi yardimci olursaniz sevinirim:(

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
sistemin ne işletim ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kablosuz ağ bağdaştırıcınızın driverlerini kaldırıp güncel sürümünü yükleyin.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
dns çöküyordur bence.

hamitozlu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Driverini kaldır. Orjinal sitesindeki işletim sistemine uygun driverı kur.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dostum eğer modemini şifre yazıp bağlanıyorsan alttaki simgede ünlem çıkıyormu eğer çıkmıyorsa ya da çıkmışşsa msn in son sürümlerinde buluna ayarlar kısmındaki bağlantı menüsünden sorun gider kısmı var orda ağ geçidi mi yoksa dns mi neymiş meydana çıkıyor

Alternatif ve hızlı çözüm yolları:
Modeminize reset atın hele pikateller habire kilitleniyor.
Mümkünse başka bi bilgisayrdan deneyip sorun hangi cihazda anlamış olun.
Driver güncelleyin.Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsdanız biz burdayız her zaman

AAyrıca çok az bilgi vermmişşiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam bilgisayarıma gir ordan solda ağ var ona tıkla ağ ve paylaşım merkesini aç ordan bagdastırıcı ayarlarını etkinleştr sonra yerel agyı devre dısı bırak daha sonra yeniden etkinlştr pcye reset et sorunun düzelir inş.

co-pilot55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana kalırsa sorun bilgisayarının pil ömrünü uzatmak için donanımından ağ bağdaştırıcını kapatması olabilir. Bilgisayarıma sağ tıklayıp sonra özellikler aygıt yöneticisi ağ bağdaştırıcısına da sağ tıklayıp özellikler gelişmiş sekmesinden güç yönetiminde en iyi performans ayarlımı değilmi bir kontrol et... en uzun pil ömrü olunca sıkıntı olabiliyor...