Laptop Hdmı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

loypp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba. Laptopumu tvye bağlamak istyorum ama sorunum şöyle: HDMI kablosunu 1 numaralı porta takıyorum sonra tvden ayarlıyorum laptopa takıyorum ama tvde görüntü yok intel denetim masasına giriyorum çoklu monitörden algıla diyorum tvyi algılamıyor ama tvyi HDMI 1'den HDMI 3'e ayarladığım zaman intel algılıyor bu sefer ama tvyede görüntü gitmesi için HDMI 1'i seçmem lazım ama HDMI 1'i seçince intel algılamıyor bu sefer lütfen yardım edin.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Öncelikle merhaba. Laptopumu tvye bağlamak istyorum ama sorunum şöyle: HDMI kablosunu 1 numaralı porta takıyorum sonra tvden ayarlıyorum laptopa takıyorum ama tvde görüntü yok intel denetim masasına giriyorum çoklu monitörden algıla diyorum tvyi algılamıyor ama tvyi HDMI 1'den HDMI 3'e ayarladığım zaman intel algılıyor bu sefer ama tvyede görüntü gitmesi için HDMI 1'i seçmem lazım ama HDMI 1'i seçince intel algılamıyor bu sefer lütfen yardım edin.
Birincisi intel denetim masasına gerek yok oto seçiyor ve kablonun pozisyonunu değiştir ve sıkı tak aksi takdirde ekrana görüntü düşmeyecektir

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.

loypp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
tamam özür dilerim

loypp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birincisi intel denetim masasına gerek yok oto seçiyor ve kablonun pozisyonunu değiştir ve sıkı tak aksi takdirde ekrana görüntü düşmeyecektir
3 tane hdmı kablo ile denedim ama görüntü bir türlü gelmedi ps3 takıyorum görüntü geliyor ama laptopda gelmiyor. Hangi porta da taktığımı biliyorum. İnternetten hdmı to vga dönüştürü alacağım bunun için olmama ihtimalı varmı peki

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
3 tane hdmı kablo ile denedim ama görüntü bir türlü gelmedi ps3 takıyorum görüntü geliyor ama tvye gelmiyor. Hangi porta da taktığımı biliyorum. İnternetten hdmı to vga dönüştürü alacağım bunun için olmama ihtimalı varmı peki
Bazı HDMI to VGA çeviricileri şans işi. Yani düzgün bulmanız çok zor. Çoğu sorun yaratıyor.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Laptopun hdmi girişinde sıkıntı olabilir başka slot deneyin

loypp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• 1605447497836.png
    1605447497836.png
    162 KB · Görüntüleme: 103

loypp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence sırf bunun uğruna paranı harcama git aç laptopunu oyna ne gerek var bu uğraşlara
film izleyeceğim onun için
Mesaj otomatik birleştirildi:

ucuza önereceğiniz hdmı to vga dönüştürücü varmı

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911