Laptop haporlörü cızırtı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gokselgursu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Laptopun haporlörü değiştikten sonra sadece ilk açılışta cızırtı sesi geliyor. Yüklenirken cızırtı sesi kesiliyor ve bir daha cızırtı sesi gelmiyor. Oturum açıkken, video ya da ses dinlerken cızırtı sesi gelmiyor. Bir türlü ilk açılışta cızırtının kesilmesini önleyemedim. Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Monster laptop'mu driver sorunu olabilir
Bi kaç kere duydum cızırtı sorununu ama sadece ilk açılışta değildi

gokselgursu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster laptop'mu driver sorunu olabilir
Bi kaç kere duydum cızırtı sorununu ama sadece ilk açılışta değildi
Laptopum casper. Ses driver da ünlem var. Driver ı silince hoparlörden cızırtı başlıyor. Sistem yine otomatik donanım değişikliğini tarayınca aynısını yüklüyor. Ünlem işareti yine çıkıyor. Yeniden başlatınca cızırtı oturum açılıncaya kadar devam edip oturum açıldığında cızırtı kesiliyor sistem driverı otomatik yüklediğinden.

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Laptopum casper. Ses driver da ünlem var. Driver ı silince hoparlörden cızırtı başlıyor. Sistem yine otomatik donanım değişikliğini tarayınca aynısını yüklüyor. Ünlem işareti yine çıkıyor.
Marka modelini tarayıcınızdan yazıp driverlarına bakın otomatik olarak eski driver bulur genelde manuel olarak indirmek daha iyi olacaktır dosyayı indirdikten sonra sürücü güncelleştir de sonra bilgisayarımda tara diye bir seçenek olacak sanırım ordan dosyayı seçip güncelleştirin derim

Son mesajlar