Soru Laptop hafıza alanı yükseltme

Bu konuyu okuyanlar

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
230 gb ssd var cihazda Forza Horizon 4 ve Valorant dışında oyun yoktu. Ve bugün alan kıtlığından dolayı Forzayı silip Ghost Recon (70 gb alan istiyor) indirmek zorunda kaldım. Youtube dan araştırma yaptığımda cd rom yerine hdd taktıklarını gördüm. Bu nasıl yapılır hiç anlamıyorum bu tür işlerden tarif edebilecek biri var mı ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
230 gb ssd var cihazda Forza Horizon 4 ve Valorant dışında oyun yoktu. Ve bugün alan kıtlığından dolayı Forzayı silip Ghost Recon (70 gb alan istiyor) indirmek zorunda kaldım. Youtube dan araştırma yaptığımda cd rom yerine hdd taktıklarını gördüm. Bu nasıl yapılır hiç anlamıyorum bu tür işlerden tarif edebilecek biri var mı ?
Daha yeni bir abinin laptopuna hdd caddy ve ssd taktım. Baya basit bir işlem aslında. Ama bilen birinin yapması sizin için en iyi olucak çünkü ben yaptığımda bile sorun çıktı ama bildiğim için sorunu çözdüm.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Daha yeni bir abinin laptopuna hdd caddy ve ssd taktım. Baya basit bir işlem aslında. Ama bilen birinin yapması sizin için en iyi olucak çünkü ben yaptığımda bile sorun çıktı ama bildiğim için sorunu çözdüm.
Hdd caddy ne oluyor tam olarak biraz daha açar mısın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ssd taksam mı daha iyi olur hdd mi

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Eğer hdd var ise ssd. Ssd var ise hdd tavsiye ederim.
10582633775154.jpg

hdd caddy bu arkadaş. Cd rom yerini çıkartıp bunu takıyorsunuz daha sonra içine sabit diskinizi takıyorsunuz. Bu kadar basit.