Laptop güç gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

AntiGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba siz bir sorunumdan bahsedeceğim kısa zaman önce laptopumu kapatıp yattım sabah uyandığimda ise laptopun güç ışıği yanmıyordu ama adaptör ışığı yanıyordu ve laptop açılmıyordu. Yardım ederseniz sevinirim.

Sayset

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Öncelikle herkese merhaba siz bir sorunumdan bahsedeceğim kısa zaman önce laptopumu kapatıp yattım sabah uyandığimda ise laptopun güç ışıği yanmıyordu ama adaptör ışığı yanıyordu ve laptop açılmıyordu. Yardım ederseniz sevinirim.
şu anda ne durumda açılıyormu? açılmıyorsa fotoğrafını gönderin

Sayset

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Dediğiniz denedim fakat olmuyor. dediğim gibi adaptör çalışıyor ama laptopa güc gitmiyor
laptopu hızlı şekildemi kapattınız yada tam kapanırken bataryasını mı çekdiniz en son kapatırken emin misiniz düzgün kapattığınızdan?

AntiGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laptopu hızlı şekildemi kapattınız yada tam kapanırken bataryasını mı çekdiniz en son kapatırken emin misiniz düzgün kapattığınızdan?
Evet eminim düzgün bir şekilde kapattım sabah kalktığımda çalışmıyordu statik elektrik birikmiş olabilir mi ?

maximina16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
statik elektrikle alakası yoktur laptoplarda işlemci ve o tarz dikkatli şeyler koruma altındadır şarj aletinin giriş kısmını kontrol edermisiniz belki hızlı çekmişsinizdir herhangi bir kopukluk eğilme veya kırılma söz konusu olabilir

AntiGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
statik elektrikle alakası yoktur laptoplarda işlemci ve o tarz dikkatli şeyler koruma altındadır şarj aletinin giriş kısmını kontrol edermisiniz belki hızlı çekmişsinizdir herhangi bir kopukluk eğilme veya kırılma söz konusu olabilir
Başka bir adaptörle denedim ondada çalışmadı

acibademLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
şarj girişiniz bozulmuş olabilir kopukluk eğilme varmı diye bir bakmanız iyi olacaktır

AntiGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopun şarj girişini kontrol ediniz benimde başıma gelmişti şarj girişi eğilmişti şarj aletinin giriş kısmını eritmişti
Fikriniz için teşşekür ederim şimdi bakcağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopun şarj girişini kontrol ediniz benimde başıma gelmişti şarj girişi eğilmişti şarj aletinin giriş kısmını eritmişti
Denedim fakat yine olmadı :/

Son düzenleme:

Son mesajlar