Laptop da GTA V gibi oyunları oynamak doğrumu?

Bu konuyu okuyanlar

Gamer_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkese merhaba. Başlıkda demek istediğim şey, Laptopda GTA V gibi büyük oyunları oynamak doğrumu bu pc yi yorarmı veya ömrünü büyük ölçüde kısaltırmı?
Sahip olduğum laptop Acer Nitro 5 oyuncu laptopu soğutma sistemi gayet güzel memnunum. 30-40 dk bir süre oynadım herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama fanlar diğer oyunlara göre bir tık daha fazla gürültü yaptı. Sizce pc nin sağlığı için oynanmalımı azmı oynanmalı yoksa hiç oynanmamalı mı ?

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Bu tarz oyunlarda laptoplar daha çok ısınır haliyle fanlar tam güce yakın çalışır. Normaldir rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Hasan Burus

Sadece bildiğim konular hakkında yazarım.
Reaksiyon puanı
108
Fan'ın gürültü yapması, işlevini yerine getirdiğini gösteriyor. O gürültü olmasa zaten sıcaklık değerleri yukarı çıkacaktır. Ben de dizüstü bilgisayarla oyun oynuyorum. Birçok arkadaşımın masaüstü bilgisayarda 30 FPS aldığı oyunları ben 75 FPS olarak oynuyorum.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Herkese merhaba. Başlıkda demek istediğim şey, Laptopda GTA V gibi büyük oyunları oynamak doğrumu bu pc yi yorarmı veya ömrünü büyük ölçüde kısaltırmı?
Sahip olduğum laptop Acer Nitro 5 oyuncu laptopu soğutma sistemi gayet güzel memnunum. 30-40 dk bir süre oynadım herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama fanlar diğer oyunlara göre bir tık daha fazla gürültü yaptı. Sizce pc nin sağlığı için oynanmalımı azmı oynanmalı yoksa hiç oynanmamalı mı ?
Fan çalışan herşey ısınır fan çalışmazsa korkmam gerek büyük oyunlarda

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
Hocam bunlar zaten kullanılmak için tasarlanmıştır. Tak prize bilgisayarı al parlaklığı en sonra köküne kadar oyna bir şey olmaz. O kadar para veriyorsun oynasan ne olcak.

Gamer_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam bunlar zaten kullanılmak için tasarlanmıştır. Tak prize bilgisayarı al parlaklığı en sonra köküne kadar oyna bir şey olmaz. O kadar para veriyorsun oynasan ne olcak.
Haklısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz oyunlarda laptoplar daha çok ısınır haliyle fanlar tam güce yakın çalışır. Normaldir rahatlıkla oynayabilirsiniz.
Teşekkürler

Son düzenleme:

Son mesajlar