Laptop boşta çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Scout

Asistan
Hmm olabilir ama şunuda unutmayalim "teknoloji şans işidir: ve bana gelen laptoplarin %75i casper ;)
Valla bilmiyorum ama herkes casper'dan şikayetçi. Ben 6.5-7 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunum olmadı. Arkadaşımda da aynı bilgisayardan vardı o da yaklaşık 4-5 sene kullandı sorunsuz. Şimdi ise excalibur aldı 1-1.5 sene oluyor hala onda da sorunu olmadı. Şansımızdan mı yoksa bilgisayarı özenli kullanmamızdan mı bilemiyorum :)

Kırrık67

Profesör
benim i3 3120m bile termal macun 7.5 yıllıkken boşta 60 dereceydi dandik bi macun aldım bilgisayarcıdan yine 45 e falan düştü boştayken nasıl 60-70 derece olur ki ?

oguzrx

Profesör
Valla bilmiyorum ama herkes casper'dan şikayetçi. Ben 6.5-7 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunum olmadı. Arkadaşımda da aynı bilgisayardan vardı o da yaklaşık 4-5 sene kullandı sorunsuz. Şimdi ise excalibur aldı 1-1.5 sene oluyor hala onda da sorunu olmadı. Şansımızdan mı yoksa bilgisayarı özenli kullanmamızdan mı bilemiyorum :)
Özenli kullanmakta önemli ama ben nezaman casper gorsem ya ekran karti gidik yada ısınma sorunlu ;) ama casper artık alınmaz

SDN Son Haberler

Son mesajlar