Laptop boşta çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

ΜΐЯЯo®

Profesör
bilgisayarcıya götürdük fan temizlettik termal macun yenilettik hala boşta ısınıyor çözümü nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir Bakabilir misiniz rica etsem ?

Son düzenleme:

oguzrx

Profesör
bilgisayarcıya götürdük fan temizlettik termal macun yenilettik hala boşta ısınıyor çözümü nedir?

Islemcin nedir?

Kasan nedir

ΜΐЯЯo®

Profesör
Sistemi ve ne kadar ısındığını yazar mısınız?
Underclock veya Undervolting yapabilirsiniz.
Laptop 60-70 derece de ısınıyor özellikleri

Intel i5 2450 M

NVIDIA GEFORCE GT 520 M 1gb

HD grapichs 3000

8 GB ram

500 GB hdd

Islemcin nedir?

Kasan nedir
Işlemci intel core i5 2450 M

Kasalı değil laptop

Kapanıyordu eskiden babam bilgisayarcı ya götürdü yine ısınıyor bence laptopun ömrü doldu ama yeni almıyor :(

Tamam babama soylıyım bi anakart da 60 derece oluyor
Gerçekten aynı kaderi paylaşıyoruz benim laptop 100 dereceye ulaşıyordu bilgisayarcıya götürdüm termal macun ve termal pad aldırdı hepsini yaptırdım bilmem kaç kere bilgisayarcıya götürdüm kimse çözemedi babam yenisini almaz imkanı yok birde bilişim okuduğum için kod yazıyorum bilgisayara ihtiyacım var. Ama kapandığı için bile canlı derse geç giriyorum. Çözüm bulursan lütfen beni etiketle sorunlarımız aynı nasılsa :)

oguzrx

Profesör
Gerçekten aynı kaderi paylaşıyoruz benim laptop 100 dereceye ulaşıyordu bilgisayarcıya götürdüm termal macun ve termal pad aldırdı hepsini yaptırdım bilmem kaç kere bilgisayarcıya götürdüm kimse çözemedi babam yenisini almaz imkanı yok birde bilişim okuduğum için kod yazıyorum bilgisayara ihtiyacım var. Ama kapandığı için bile canlı derse geç giriyorum. Çözüm bulursan lütfen beni etiketle sorunlarımız aynı nasılsa :)
Altına kalın kitap koy fanlar açık kalacak sekilde

Bilgisayar fanı stabil çalışıyor mu?
benimki çalışıyor onunkini bilemem
Olur hocam altına fan felan koymayın fanlar bogulmasın
fan koymayınca bile ısınıyor bilgisayarcıya götürdüğümde bilgisayarı yan yatırmıştı ona rağmen dehşet ısınmıştı

Etki eder kesinlikle
ısınmaya etki etti o ayrı konu baya işe yaradı ama hala kapanma sorunuyla baş başayım