Laptop Bootmgr Eksik Hatası İlgili ve Bilgili arkadaşlara duyurulur.

Bu konuyu okuyanlar

Rohon34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Merhaba,
Lenovo marka 10 yaş üzeri Emektar bi dizüstüm var. Pc gerektiğinden yavaş hareket etmeye başladığı için Format atmak istedim ama Yukarıdada Belirttiğim Bootmgr hatası verdi. Bu forumdaki ve diğer forumlardaki konulara tek tek baktım ve uyguladım ancak sorun çözülmedi. Bilgisayarımın açılışında vs. herhangi bir sıkıntı yok aktif olarakta kullanıyorum bu cihazı, ancak format bi türlü atamıyorum. İnternetteki emsallerine baktığımda İnsanların Cihazı açılmıyor bu hata yüzünden ama benim cihazımda böyle bi sorun yok Format atmak isterken bu sorunu yaşıyorum.
Şuana kadar internet üzerinde görüp denediğim çözüm yollarını yazıyorum onun harici bilen varsa bilgi versin lütfen.
-Komut Sisteminden bazı işlemler yapmak
-Usb İso dosyasını değiştirmek
-Usb değiştirmek
-Başlangıç Onarma yapmak
-Bios Güncelleme Sıfırlama vb.
İşinize yararmı bilmiyorum ama cihazıma Windows8 yüklü yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Arkadaşlar Merhaba,
Lenovo marka 10 yaş üzeri Emektar bi dizüstüm var. Pc gerektiğinden yavaş hareket etmeye başladığı için Format atmak istedim ama Yukarıdada Belirttiğim Bootmgr hatası verdi. Bu forumdaki ve diğer forumlardaki konulara tek tek baktım ve uyguladım ancak sorun çözülmedi. Bilgisayarımın açılışında vs. herhangi bir sıkıntı yok aktif olarakta kullanıyorum bu cihazı, ancak format bi türlü atamıyorum. İnternetteki emsallerine baktığımda İnsanların Cihazı açılmıyor bu hata yüzünden ama benim cihazımda böyle bi sorun yok Format atmak isterken bu sorunu yaşıyorum.
Şuana kadar internet üzerinde görüp denediğim çözüm yollarını yazıyorum onun harici bilen varsa bilgi versin lütfen.
-Komut Sisteminden bazı işlemler yapmak
-Usb İso dosyasını değiştirmek
-Usb değiştirmek
-Başlangıç Onarma yapmak
-Bios Güncelleme Sıfırlama vb.
İşinize yararmı bilmiyorum ama cihazıma Windows8 yüklü yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Bilgisayarınızın modeli nedir? Birde özelliklerini yazar mısınız?

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
shift+f10,
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd

Rohon34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pc Özelliğim bu şekilde arkadaşlar Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bi değişiklik gördüm bilgilendirmek için yazıyorum. Hatam değişti ama hala devam ediyor. Hatam Bootmgr'den 0xc000000f hatası şeklinde değişti. Teşekkürler destekleriniz için

Ekli dosyalar

• abc1.png
    abc1.png
    21.3 KB · Görüntüleme: 163