Bu konuyu okuyanlar

shadow13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar . Sorunum Söyle aslında laptop'u şuanda şarjda kullanıyorum fakat şarjdan çektiğim zaman laptop kapanıyor.
Bende büyük ihtimalle pilin ömrü bittiğini düşünüyorum. İnternetten cmd ile bazı komutlar ile bataryanın sağlığına baktım. Bataryam 41Wh ama en son bataryam 23 Wh dolmuş.
Bataryanın modeli nasıl öğrenebilirim ve piyasada bataryanın aynısını bulabilir miyim? Son olarak ise laptop'un modelini nasıl öğrenebilrim. Teşekkürler herkese şimdiden.

Son düzenleyen moderatör:

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Bütçe ne kadar ve hangi modele alacaksınız bu bataryayı?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Laptobunuzun modelini yazarak aratırsanız çıkacaktır.
Değerleri genel de uygun olur fakat kontrol etmenizde fayda var.

shadow13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bütçe ne kadar ve hangi modele alacaksınız bu bataryayı?
Sorunum Söyle aslında laptop'u şuanda şarjda kullanıyorum fakat şarjdan çektiğim zaman laptop kapanıyor.
Bende büyük ihtimalle pilin ömrü bittiğini düşünüyorum. İnternetten cmd ile bazı komutlar ile bataryanın sağlığına baktım. Bataryam 41Wh ama en son bataryam 23 Wh dolmuş. Bütçem fazla değil en fazla 500 TL.
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptobunuzun modelini yazarak aratırsanız çıkacaktır.
Değerleri genel de uygun olur fakat kontrol etmenizde fayda var.
Peki rica etsem laptop'un modelini nasıl öğrenebilirim sistem veya farklı bir yolla. Teşekkürler

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Sorunum Söyle aslında laptop'u şuanda şarjda kullanıyorum fakat şarjdan çektiğim zaman laptop kapanıyor.
Bende büyük ihtimalle pilin ömrü bittiğini düşünüyorum. İnternetten cmd ile bazı komutlar ile bataryanın sağlığına baktım. Bataryam 41Wh ama en son bataryam 23 Wh dolmuş. Bütçem fazla değil en fazla 500 TL.
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki rica etsem laptop'un modelini nasıl öğrenebilirim sistem veya farklı bir yolla. Teşekkürler
Model genellikle altta yazar. Yazmıyorsa bilgisayar özelliklerinden bulmayı deneyebilirsiniz.