lambam çok ısınıyor. fan önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

badednigg

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Liseye hazırlandığım için çok stresliyim. Neredeyse evden çıkmıyorum bütün gün ders çalışıyorum. Gece de çalışmam gerektiği için bir lamba aldım linki: HEKTAR kablosuz şarjlı çalışma lambası, koyu gri

Metroya binemiyorum bi yere gitmem gerekirse yürüyorum. Maskenin üstüne 2 maske takıyorum ancak ne kadar işe yaradığından emin değilim. Siperim de var eldiven de takıyorum. Neyse o başka konu. Asıl istediğim şeye geçiyorum.

Gece de ders çalıştığım için ampül çok ısınıyor ve bu beni biraz korkutuyor. Sizce fan vb bi şey almalı mıyım? Ampülün kaç derece olması lazım? Ne sıklıkla ölçmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar herkese.
Ampülün özelliklerini de yazıyorum:
LED AMPUL
11W
2700K SARI IŞIK
220-240V / 50hz
105 mA E27 1055Lm

lambam.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Abajur malzemesi metal değil mi? Bir şey olmaz ısınsın. 10 15 liralık ampül. Bozulursa değiştirirsin de çok uzun ömürlü bu led ampüller. Yalnız sarı ışık uykunu getirmiyor mu?

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Abajur malzemesi metal değil mi? Bir şey olmaz ısınsın. 10 15 liralık ampül. Bozulursa değiştirirsin de çok uzun ömürlü bu led ampüller. Yalnız sarı ışık uykunu getirmiyor mu?
heralde patlamasından korkuyor.

jnsMavx105eFX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Liseye hazırlandığım için çok stresliyim. Neredeyse evden çıkmıyorum bütün gün ders çalışıyorum. Gece de çalışmam gerektiği için bir lamba aldım linki: HEKTAR kablosuz şarjlı çalışma lambası, koyu gri

Metroya binemiyorum bi yere gitmem gerekirse yürüyorum. Maskenin üstüne 2 maske takıyorum ancak ne kadar işe yaradığından emin değilim. Siperim de var eldiven de takıyorum. Neyse o başka konu. Asıl istediğim şeye geçiyorum.

Gece de ders çalıştığım için ampül çok ısınıyor ve bu beni biraz korkutuyor. Sizce fan vb bi şey almalı mıyım? Ampülün kaç derece olması lazım? Ne sıklıkla ölçmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar herkese.
LED AMPUL
11W
2700K SARI IŞIK
220-240V / 50hz
105 mA E27 1055Lm

Ekli dosyayı görüntüle 118469
Ampul değil de odanda LED kullansan daha güzel ve şık olur, tasarruflu ve daha az ısınır. Hem göz de almaz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Bu işık aşırı Sarı renkte. Yok sevmedim ben bu lambayı:)
:D

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Ampul patlamaya patlamaz da akıllı ampul alırsan daha rahat edebilirsin konfor olarak. Ben Xiaomi Yeelight V2 kullanıyorum çok memnunum. Renk ve parlaklık dahil birçok şeyi telefondan ayarlayabiliyorsun. Üstelik Osram ile birlikte yaptıkları için baya kaliteli malzemesi var.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560

LED AMPUL
11W
2700K SARI IŞIK
220-240V / 50hz
105 mA E27 1055Lm

Ekli dosyayı görüntüle 118469
Aynı şeyi bende yaşıyordum.Bende liseye hazırlanıyorum ama lambada aşırı ısınmasına rağmen kaç haftadır sıkıntı yok.