Lady Gaga'yı Gözyaşlarıyla Karşılayan Garip Türk Gençliği

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[video=youtube;WDT5EUKesgM]http://www.youtube.com/watch?v=WDT5EUKesgM[/video]

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
çok saçma. lady gaga gözyaşlarıyla mı karşılanır abicim.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
KatyCat`ler bizde Katy Perry Türkiye`ye gelince gülerek karşılıyalım. Farkımız olsun. :mrgreen:

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
LittleMonsters ruhunu LittleMonster olmadan anlayamazsınız :dirol:

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
O değilde halen kadının konser biletleri tükenmedi, 3. defa başka konsere ait fotoyu benim konserim diye paylaşmassa iyidir. :lol:

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Konser güzeldi, sahne konusunda organizasyon şirketi aynısı olucak demişti ama hayal kırıklığıydı. Performansları güzeldi her zaman ki gibi. Ne biletlerin hepsi tükendi son güne kadar biletix'de halen satılıyordu,çeşitli firmalar bir sürü kalan biletleri bedeva dağıttı son gün. Fakat konseri geçtim konsere gelen hayranları ile çok dalga geçildi. Toplum tarafından dışlanan hayranları için bu konser nefes alma gibi bişeydi heralde. :lol: :lol: :lol:

Untitled-7.jpg

Untitled-15.jpg

Untitled-17.jpg

Untitled-7.jpg

A161810120.jpg

Bxqu6GJIIAAqXT1.jpg

IMG_20140916_192250.JPG

LADY-GAGA-1.jpg

Kısaca bunların ruhunu anlamak için küçüüüüük canavar olmanız gerekmiş. :lol:

Özellikle sosyal medyada boynuzlu olan ile fileli çorap giyenle fena dalga geçildi..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Aziz Nesin'e çok kizarlar belki o dönem oyle değildi ama bunları gördükçe adama az da olsa hak veriyorum.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Beyin yok bu tip insanlara insan demem sıfatsız anası babası nediyo bunlara.

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Anası babası ile gelenlerde varmış gurur duyuyorlarmış. :) Bunların Vatana millete faydası çok olur herhalde yazık.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Yazık ki ne yazık, allah islah etsin bunları ne diyelim.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Niye dışlayıp,aşşağılıyosun ki? Sana göre ters olabilirler ama saygı duymalısın bence hoşuna gitmese bile. Birde bela okumuş,beddua edip hakaret etmişsin. SDN forumdada var öyle bi arkadaşımız ama bu ona hakaret edip,ölmesini diliyeceğimiz anlamına gelmiyor.

@LittleMonster
LittleMonster olmam yukarıdaki fotoğraflardaki kişiler gibi davranışlarım alışkanlıklarım veya benzeri bir yaşam tarzım olduğunu göstermiyor :)
Beni hedef göstererek yapmaya çalıştığın şeyi de herkes anladı sanırım ama senin bu iğneleyici ve her mesajda bana karşı imalar dolup taşan hareketlerini umursamadığımı bilmeni isterim :)
Konuya dönersek yukarıdaki üyenin tepkisi littlemonster lara değil ''LGBT'' üyesi bireyleredir.
Açıkçası sizin değer yargılarınıza göre iyi veya kötü olması o bireye artık adı her ne ise siz mahalle baskısı dersiniz ben nefret suçu derim kişiden kişiye adlandırması değişir bunu yapmanızı haklı kılmaz
Öte yandan benim dini inancım itibarı ile LGBT bireylerini ve onların düşüncelerini benimsemem mümkün değil fakat onlara da her bireye gösterdiğim saygıyı duyuyor ve gösteriyorum :dirol:
Yeterince açık olmuştur sanırım ;)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
O değil; o seni savunmak istemiş. Sana ''yapıyorsun''lu bir şeyi ima etmek istememiş. Ben mi yanlış anladım? :glare:

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
O değil; o seni savunmak istemiş. Sana ''yapıyorsun''lu bir şeyi ima etmek istememiş. Ben mi yanlış anladım? :glare:

Sen doğru anladın, o kendi anlamak istediği gibi anlamak istemiş her zaman ki gibi. Excellenti kınadım kısacası insanların ne olursa olsun ölmesini,tır çarpıp ezmesini dilemek saçma..

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kültürel asimilasyon yapacak bir şey yok onlarda öyle ıste.