Dizi La Casa De Papel 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Konu açıldı mı bilmiyorum araştırdım ama bulamadım.

Tam fragman sayılmasa da yeni sezona ait görüntülerin olduğu bir video yayınlandı.

5.Sezonun 1.Kısmı 3 Eylül'de, 2.Kısmı da 3 Aralık'ta yayınlanacağı söylendi.

Video Link

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Bir türlü şu diziye ısınamadım. Seven neden seviyor bilmem ama bana bomboş geliyor.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Umarım daha fazla abartıp devam ettirmeye çalışmazlar. Dizi her sezon başka bir yere kayıyor. Konu, kurgu çok güzel fakat bir şeyden kazanmak için onu ilerletmeye çalışırsan bir yerden sonra kesilirsin, saçmalarsın. Tabiki izleyeceğim fakat final olması taraftarıyım. Ki muhtemelende yine sezon finali olup, seriyi devam ettirecekler. 6. sezonun beğenileceğini düşünmüyorum ki 5 de belli değil.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Konu açıldı mı bilmiyorum araştırdım ama bulamadım.

Tam fragman sayılmasa da yeni sezona ait görüntülerin olduğu bir video yayınlandı.

5.Sezonun 1.Kısmı 3 Eylül'de, 2.Kısmı da 3 Aralık'ta yayınlanacağı söylendi.

Video Link
Bu sezon final olacakmış.güzele benziyor

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Off efsane, eridim düştüm, zevzevkliği bırakalım cidden beğendiğim bir fragman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala ölmemiş gereksiz eleman.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Bir türlü şu diziye ısınamadım. Seven neden seviyor bilmem ama bana bomboş geliyor.

Bence çok güzel bir dizi. Profesör'ün mantığına hayran kalıyorum izlerken.

Umarım daha fazla abartıp devam ettirmeye çalışmazlar. Dizi her sezon başka bir yere kayıyor. Konu, kurgu çok güzel fakat bir şeyden kazanmak için onu ilerletmeye çalışırsan bir yerden sonra kesilirsin, saçmalarsın. Tabiki izleyeceğim fakat final olması taraftarıyım. Ki muhtemelende yine sezon finali olup, seriyi devam ettirecekler. 6. sezonun beğenileceğini düşünmüyorum ki 5 de belli değil.

5.Sezon final olacak %90 ihtimal. Hatta paylaşım yapmışlardı "Soygun sonra eriyor." diye.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Soygundan sonraki yaşantıları için 6.sezonu bekliyorum.

3 ay sonra son 5 bölüm umarım o kadar güzel olur ki aralığı beklediğimiz değer.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462

Evet onu ben de düşünmüştüm. Sonuçta dizi bitiyor dememişler soygun bitiyor demişler. Ama 6.Sezon saçma olur bence. Tabii çıksa izlerim yine de.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Evet onu ben de düşünmüştüm. Sonuçta dizi bitiyor dememişler soygun bitiyor demişler. Ama 6.Sezon saçma olur bence. Tabii çıksa izlerim yine de.
Bana göre çıkmalı, her bölüm 1 kişi üzerine olmalı ve mutlu bir sonla bitmeli 2.sezon da olduğu gibi.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665

soygundan sonrası çekilirse kimse izlemez sana o kadar söyleyeyim. Konudan şaşan hiçbir dizi tutmadı bilgin olsun!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana göre çıkmalı, her bölüm 1 kişi üzerine olmalı ve mutlu bir sonla bitmeli 2.sezon da olduğu gibi.
Sen fazlasıyla abartıyorsun diziyi ondan bu sevgi diziye karşı :D

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
soygundan sonrası çekilirse kimse izlemez sana o kadar söyleyeyim. Konudan şaşan hiçbir dizi tutmadı bilgin olsun!
Arka sokaklar sohbetten ayrıldı, konusu yine soygun ile alakalı sadece sonraki hayatlarını anltacak.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
İlk 2 sezon güzeldi. Diğer sezonlar ve ayrıca 2. soygun biraz sıkıcıydı.(hatırladığım kadarıyla)
Soygun filminden aşk filmine döndü ve internette az biraz araştırma ile son sezonlardaki saçmalıkları görebilirsin. Mesela asansöre bomba geliyor iki miğfer + üstüne yatan iki insan onu durduruyor. Ya da en az 5-6 kişi bir tane ajanı vuramıyorlar.

Yeni fragmanda da o olay var o yüzden pek beklentim yok o kadar. Hadi son bir gayret bitirip çekip gidelim havası gibime geliyor.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
İlk 2 sezon güzeldi. Diğer sezonlar ve ayrıca 2. soygun biraz sıkıcıydı.(hatırladığım kadarıyla)
Soygun filminden aşk filmine döndü ve internette az biraz araştırma ile son sezonlardaki saçmalıkları görebilirsin. Mesela asansöre bomba geliyor iki miğfer + üstüne yatan iki insan onu durduruyor. Ya da en az 5-6 kişi bir tane ajanı vuramıyorlar.
1. ve 2. sezon netflixe ait değildi, 3 ve 4 ona aitti.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
1. ve 2. sezon netflixe ait değildi, 3 ve 4 ona aitti.
Tv kanalında devam etseydi belki daha da güzel olurdu fakat bu kadar üne sahip olmazdı. 3 ve 4'de de zaten aşk girince olaylar çığrından çıkıyor.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
1 ve 2. sezon netflixe geçince baya bir sahnesi kesilmişti.
Ah netflix güzelim profesörü nasıl bu hale getirdin. İzlemeyenler için spoiler. Adam ilişki yok diyor memur ile sevgili oluyor, ayrıca ekipten birinin çocuğunun da babası olacaktı tabi yaşasaydı kadın.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Ah netflix güzelim profesörü nasıl bu hale getirdin. İzlemeyenler için spoiler. Adam ilişki yok diyor memur ile sevgili oluyor, ayrıca ekipten birinin çocuğunun da babası olacaktı tabi yaşasaydı kadın.
3 ve 4. sezon, romantik türk dizilerine benziyor, bitecekken yeni bir entrika.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462

Ama o Profesörün dediği ilk soygun için geçerliydi. Eğer 2.soygun olmasa direkt 1.soygundan sonra herkes kendi haline dağılacaktı. Ama işte maalesef işler karıştı.

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
final sezonu zaten