Bu konuyu okuyanlar

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Katılım
28 Ağustos 2015
Mesajlar
94
Reaksiyon puanı
35
Puanları
18
Yaş
29
Onlar ne yaparlarsa olay oluyor. Kardashian ailesinde skandal hiç hız kesmeden devam ediyor. Aldatmalar, ihanetler, lüks yaşam, psikolojik sorunlar ne ararsanız bu ailede var:) Şimdide sırada Kardashian ailesinin en genç ismi Kylie Jenner...

Kylie Jenner henüz 20 yaşında olmasına rağmen çoğu şeyi yaşadı bitirdi desek abartmış olmayız. Eee bu kadar göz önünde bir hayat sürünce ve popüler olunca bu kaçınılmaz oluyor.

Genç yıldız, eski sevgilisi Tyga'dan ayrılır ayrılmaz Travis Scott'la bir ilişkiye başlamıştı. Daha çok yeni olan bu ilişkinin ardından bir de ne duyalım. Kylie Jenner hamileymiş!
Sosyal medya bu haberlerle çalkalanırken Kardashian ailesinden hiç bir şekilde cevap gelmedi. Ama bu olayla ilgili açıklaması olan biri oldu. O da eski sevgilisi Tyga... Alaycı bir şekilde attığı snap olay oldu. ''Hayır o çocuk benim!” yazarak snap attı ve daha sonra da sildi.

Bebeğin cinsiyeti belli oldu!

5 aylık hamile olan ve bol tshirtlerle bunu gizleyen Kylie Jenner'ın bebeğinin cinsiyetinin de kız olduğu açıklandı. Bebeğin şubat ayında doğması bekleniyor.

Bu Kardashian ailesinin sonu ne olacak bilinmez:) Siz bu ailenin ardı arkası kesilmeyen skandalları hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Üst