KVK Ekran Değişimine 1390 TL istiyor

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Merhaba arkadaşlar 1 yıl önce HTC U11 almıştım geçen ay ekranını çok talihsiz şekilde düşürüp baya bi hasara uğrattım fakat görünüş haricinde herhangi bir sıkıntı olmadı. Bundan 2-3 Ay öncede kulaklığım da sorun çıktı bende toptan bi servise göndereyim dedim teknisyene not bırakıp kulaklığımın çalışmadığını değişmesi gerektiğini ve ekrandaki hasarın ne kadar tutacağı hakkında bilgilendirilmek istedim. Bugün gelen cevapta cihaz garanti dışı bırakılmış ve 1390 TL isteniyor. İnternette 650 -500 TL gibi fiyatlara tamamen ekran değişimi yapılıyor. Ne bu yani dalgamı geçiyor bu adamlar benle. Sadece kulaklığını yaptırıp cihazı geri almam mümkünmüdür ?
Opera Anlık Görüntü_2019-08-03_135311_cihaztakip.kvkteknikservis.com.png

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Eğer orijinal olsun istiyorsan Türkiye'deki bir çok resmi HTC servisi ile görüş. Çoğu farklı rakamlar verecektir.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Eğer orijinal olsun istiyorsan Türkiye'deki bir çok resmi HTC servisi ile görüş. Çoğu farklı rakamlar verecektir.

HTC ye sadece KVK bakıyor. Diğer KVK ların 600-500 gibi bir fiyat verme şansı varmıdır ki ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Var, serbest piyasa. Her bayi KVK'dan özel bayilik alabiliyor.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Var, serbest piyasa. Her bayi KVK'dan özel bayilik alabiliyor.

Şu KVK tabelalı bayileri diyosunuz sanırım. Garanti bozulmiycaksa çok çok iyi olur. Bu arada şuan servisteki telefonumun ekranı kırık olduğu için garanti dışı bırakılması söz konusumudur ? Kulaklığı yapmamaları gibi birşey olabilir mi ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Kırık ekranla servise kabul etmeyebilirler, sağlam isteme hakları var. 3-5 KVK servisi ile görüş garanti dahili mi yapılıyor ücreti ne olur diye, garanti dışı olacak varsa söyler zaten. Akabinde garantilik işlere yollayabilirsin.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Kırık ekranla servise kabul etmeyebilirler, sağlam isteme hakları var. 3-5 KVK servisi ile görüş garanti dahili mi yapılıyor ücreti ne olur diye, garanti dışı olacak varsa söyler zaten. Akabinde garantilik işlere yollayabilirsin.

Anladım. Teşekkürler hocam sağolun