Kuyt hayat dersi verdi

mr_rain

Guru
Fenerbahçe'nin yeni trannsferi, 'Bir forvet oyuncususun ancak neden bu kadar koşuyorsun' sorusuna bakın ne yanıt verdi...Kuyt’ın İngiliz basınına verdiği röportajlarda bir yanıt var ki, çok çok özel. “Bir forvet oyuncususun ancak neden bu kadar koşuyorsun” sorusuyla karşılaşan Hollandalı’nın yanıtı adeta bir hayat dersi gibi: Çocukken babam saatlerce balık temizlemekle uğraşırdı ve çok az bir para kazanarak eve dönerdi. Ben hayatımda en sevdiğim işi yapıyorum ve bana milyon dolarlar veriyorlar. Neden daha fazla koşmayayım ki?

ADA BASINI: TÜRK LOKUMU

Dirk Kuyt’ın Fenerbahçe’ye transferi İngiltere’de de geniş yankı buldu... Ada basını ilginç başlıklarla transferi duyurdu. The Sun haberine, “Türk lokumu” başlığını attı. Diğer gazeteler ve başlıkları da şöyle: The Guardian: Dirk Kuyt, Fenerbahçe için Liverpool’u terk etti, Daily Mail: Rodgers’ın devrimi Kop’un idolü Kuyt’la başladı, Mirror: Rodgers hükümdarlığına Kuyt’ı Fenerbahçe’ye satarak başladı, Skysports: Fenerbahçe Kuyt ile anlaştı.

GERRARD: ONU ÇOK ÖZLEYECEĞİM

Liverpool kaptanı Steven Gerrard, Fenerbahçe’ye transfer olan takım arkadaşı Dirk Kuyt’ı çok özleyeceğini söyledi. Hollandalı yıldızın Liverpool tarihine geçen bir futbolcu olduğunu vurgulayan Gerrard, “Dirk çok iyi bir futbolcu ve çok iyi bir insan. Liverpool için çok iyi hizmet etti. Sahada seni hayal kırıklığına uğratmayacak biriydi. Kuyt’ı çok özleyeceğim, kendisine ve ailesine Türkiye’de bol şans diliyorum” diye konuştu. Kuyt’ın Liverpool’un en iyi futbolcusu olduğunu belirten Lucas Leiva ise, eski takım arkadaşına başarılar diledi.

kaynak
 
Karakterli bir futbolcu transfer ettik.
İnşaallah Takımımıza katkı sağlar.

kesinlikle sevgili [MENTION=47324]mustang[/MENTION]!
büyük futbolcu olmak yetmiyor, aynı zamanda büyük ahlak sahibi olmak gerekiyor.
ikisi birleşince işte o zaman tadından doyulmuyor.
kuyt çok büyük bir karakter sahibi, gerçek bir aile babası ve malum skandallarla hiç adı anılmamış olan ideal bir insan. sanırım onu büyük futbolcu yapan da bu tarafı.

her kim böyle bir oyuncuyu akıl edip buraya getirdiyse fenerbahçemize en büyük iyiliği yaptı, Mevlam ondan razı olsun.
Ali KOÇ bu futbolcunun işini bitirmek için giden ekibe özel uçağını tahsis etmiş,
budur işte fenerbahçelilik...
gözüme bi kez daha girdin Ali KOÇ.
kulüpte yetkiliyken yaptıklarını anlarım ama, yetkin yokken bu denli bir fedakârlıkta bulunmak ancak gerçek bir fenerbahçe sevgisiyle izah edilebilir.

aziz başkandan sonra başkanlık için gönüllere girmiştir.
 

angel75

Dekan
Onursal Üye
milyon dolar kazanıpta bu kadar mütevazi bir insan çok ama çok zor bulunur. Helal olsun...
 

martymcfly

Profesör


Omar yine döktürmüş, Feneri tebrik etmek lazım çok iyi transfer yaptılar. Umut Bulut'un bir üst versiyonu bence.
 
Üst