Soru Kuş Almak İstiyorum Ama Astım Hastasıyım

Bu konuyu okuyanlar

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Eskiden muhabbet kuşum vardı ve astım hastası olduğum için nefes darlığı çekmeye başlamıştım bu durum gittikçe ilerlemişti en sonunda kuşu başkasına vermek zorunda kalmıştım.
Şuan tekrar kuş almak istiyorum astımı tetiklemeyecek şekild nasıl kuş bakabilirim tavsiyeniz var mı?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Eskiden muhabbet kuşum vardı ve astım hastası olduğum için nefes darlığı çekmeye başlamıştım bu durum gittikçe ilerlemişti en sonunda kuşu başkasına vermek zorunda kalmıştım.
Şuan tekrar kuş almak istiyorum astımı tetiklemeyecek şekild nasıl kuş bakabilirim tavsiyeniz var mı?
Hocam bu kuş yani sizi kandırmamıza gerek yok tüylü hayvalar bunlar biliyorsunuzdur şişerken byle irkilyor gibi oluyor toz ve tüy cıkıyor hepsinde var hayvanların ama cokta tatlılar kuşların hepsi astımı tetikler ben öyle biliyorum inş yanılıyorumdur tetiklmeyen kuş türleri vardır inş.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bende astım hastasıyım Aynı şey benimde başıma geldi evcil hayvanlardan sadece balık bakabiliyorum

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Bende astım hastasıyım Aynı şey benimde başıma geldi evcil hayvanlardan sadece balık bakabiliyorum
İnsanlar hayvanlara çok çabuk alışıyor balıkta olsa kuşta olsa onlara bişe olunca yemekten bile kesiliyor çünkü alışıyoruz ve canli ve çok tatlılar yani elde değil alışamamak ikiniz icin çok üzüldüm kaslarınıza istemeyerek veda ettiğiniz için