Kurumsal Ve Güvenilir Hosting Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

osmanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Herkese merhaba forumda yeniyim ilk konumu kararsızlık yaşadığım için açıyorum. Hosting konusunda hep yarı yolda kaldım diyebilirim. R10 da önerilen uygun fiyatlı hostinglerin mağduriyetini hep yaşamış biri olarak güvenilir, ulaşılabilir, sağlam hosting firması arıyorum. Shiftdelete ailesinden bu konu hakkında bana yardımcı olmalarını bekliyorum. :)

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
merdiven altı hosting hizmeti sağlayanların kendine faydası yok hocam. Natrodan şaşmayın köklü firmadır güvenebilirsiniz.

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
hocam r10'a bakarsanız orada yıllık 10 liraya da hosting var. :) İnsanlar güvenip ne emeklerini bağlıyorlar sonrada pişman oluyorlar. Bende natroyu öneririm iyi firmadır.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Merdiven altı hosting verenler RESELLER firmaları. Önüne gelen reseller oldu. Ne idüğü belirsiz yabancı hosting firmalarından hizmet alıp, size satıyorlar.

Uzak durun.

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar hocam. R10 iyidir hoştur da sektöre o denilen merdiven altı yerlerin çıkmasına sebep olmuştur. İyi mi oldu kötü mü bilinmez ama rekabetin bazı firmaları daha da iyi yere getirdiğini düşünüyorum. Sağlam hosting firması olup da fiyatlarda iyi olan birkaç firma var. Güzel hosting, megatr, internetbilisim, veridyen bunlardan birkaçı. Bende güzel hosting reseller paketi var. Gayet memnunum. Yine iyi bir araştırma yapmanızı da öneririm.

burakbardakci34

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arayışınız devam ediyor mu bilmiyorum ama tavsiye verecek olursam natro derim. Yıllardır çalışırım bir sorun yaşamadım.

osmanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Diğer muhtelif forumlarda da ortak öneri olan natro ile çalışmaya karar verdim. Öneride bulunan herkese teşekkür ederim.

Son mesajlar