Kurulmayan realtek ethernet kartı

Bu konuyu okuyanlar

hakanyildirim1412

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Merhaba herkese.Bilgisayarımda dahili realtek ethernet kartının sürücüsünü bir türlü kuranıyorum.İndirmediğim driver kalmadı ama nafile.Acaba ethernet kartı bozuk olabilir mi.Şimdi başka ethernet kartı taktım çalışıyor.Benim anlamadığım neden sürücü kuruluyor ve hata veriyor.Herşeyi denedim hatta format bile attım yine olmadı.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Arkadaşlar Merhaba herkese.Bilgisayarımda dahili realtek ethernet kartının sürücüsünü bir türlü kuranıyorum.İndirmediğim driver kalmadı ama nafile.Acaba ethernet kartı bozuk olabilir mi.Şimdi başka ethernet kartı taktım çalışıyor.Benim anlamadığım neden sürücü kuruluyor ve hata veriyor.Herşeyi denedim hatta format bile attım yine olmadı.
cihazınız anladığım kadarıyla masaüstü Bilgisayar. Aygıt yöneticisinden ether kartının üstüne sağ tıklayıp özelliklerden donanım İd sini alıp internetten uygun sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz muhtemelen hatalı sürücü kuruyorsunuz.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Ethernet kartının bilgilerinin yazdığı tarafı çekip atabilir misiniz?