Kurtlar Vadisi'nde şok isim

eray045

Rektör
Onursal Üye


Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcı firması hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir isme teklif götürdü.
Kurtlar Vadisi Pusu ekibi, dizide oynaması için Tuncay Güney'e teklifte bulundu. Polat Alemdar'ın İskender Büyük'ün kirli işleri ve sırları konusunda Güney'den bilgi alması tasarlandı.

Senaryoya göre, Güney ile Alemdar yakında Toronto'da buluşacaklar... Bu rol için Güney'e 25 bin dolar oyunculuk ücreti ödenecek... Bu arada Muro ve ekibi de Kanada'da saklanacaktı ki, dizinin kaldırılması nedeniyle çekimler ertelenmiş durumda.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=171978
 
Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı bile belli değil birde adama teklifmi edecekler.Bence öyle bir işe girişmezler sadece atıfta bulunurlar.Zaten Polat Toronto'ya giderse illede Tuncay Güney'le görüşmesine gerek yok herhangi biriylede görüşse mesaj alınır zaten.
 

sakagibi09

Üyecik
50. bölüm oldu şimdilik . 100. bölüm şerefine de de Barack Obama konuk sanatcı olarak gircekmiş diziye diolar ama ne derece doğru artık bilemem :mrgreen:
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Ben olsan Tuncay Güney'e güvenmezdim. Adam yargılanma sürecine giriyor. Bu konumda olan birisi, diziye büyük zarar verebilir. Ya ceza alırsa, devleti yıkmak için çalışan birisini dizide oynattılar mı diyecekler.
 

mila12

Dekan
Onursal Üye
Bugün Gazetesi’nin 28 Aralık 2008 tarihli nüshasında Nuh Gönültaş’ın köşesinde yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili iddialar tamamen gerçek dışıdır. Yazıda adı geçen şahsa herhangi bir teklif yapılması söz konusu dahi değildir.

Kurtlar Vadisi markası sıklıkla bu gibi manipülasyonların hedefi olmaktadır. Medya mensuplarından ricamız, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin gerek senaryosu, gerek oyuncu kadrosu, gerek yayın tarihleri ve de yayın kanalı gibi konularda Pana Film’in yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamalar dışındaki söylentileri dikkate almamalarıdır.

Kaynak
 

malatya

Profesör
tuncay güney teklif götürmüş bu habere kim inanır adam kırmızı bültenle yakalama emri verilmiş bi adam pusu yöneticileri nasıl gidip teklif edebiliyor..saçma sapan haberler bu memleketten baska bi yerde cıkmaz.....
 

fish

Profesör
yok artık...reklamı da abartmışlar...kendileri devletten önce tuncay güney i aklamış heralde...:innocent:
 
Üst