Kurtlar Vadisi Pusu 7 Haziran'da!

mila12

Dekan
Onursal Üye
Dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu nefes kesen bir sonla sezona veda ediyor!

Aksiyon ve heyecan dolu soluksuz izleyeceğiniz sezon finalinde Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyor. Bu bölüm 7 Haziran Perşembe TNT ekranlarında! Sakın kaçırmayın!

Kaynak

BEFEGA

Profesör
Yıllardır oynayan bir diziydi. Arada sırada filmleri de çıktı. Zamanında çok tutuldu fakat çizgisinden çıktığı söylendi.

Ara sıra güncel olayları ekrana getirdi.

Yine de yıllardır emek verip diziyi yaptıkları için tüm ekibe de teşekkürler :)

GaMeRR119

Profesör
Hocam Türkiye Zaten Pana Film'in Ana Başlığı...Kurtlar Vadisi Pusu Türkiye Gerçeğini Perde Arkası Yansıtabiliyordu...Pana Film Kurtlar Vadisi'ni Bitirirse Nemi Olur Türkiye'nin Birsürü Gerçeği Var...Veya Şöyle Diyelim Birsürü Sorunu Var...Pana Film Kurtlar Vadisi'nin Yerini Tutabilecek Bir Dizi Yapar...Yani Yine Bir Türkiye Gerçeğini Ortaya Koyar Ve Kurtlar Vadisi Gibi Çevirir Dizisini Gene Milyonlar İzler...Pana Film Bunu Yapabilmiş Bir Şirkettir...;)

E32KERNEL

Doçent
Artık KUrtlar Vadisi 'nin bitmesi lazım. Eski Kurtlar Vadisi tadı yok zaten.
Bence bunu bitirip, farklı bir tema ile farklı oyuncularla yine bomba gibi bir dizi yapmaları. Yani TÜrkiye 'nin başka bir sorunu, başka kişiler tarafından...

muratflash

Rektör
Artık KUrtlar Vadisi 'nin bitmesi lazım. Eski Kurtlar Vadisi tadı yok zaten.
Bence bunu bitirip, farklı bir tema ile farklı oyuncularla yine bomba gibi bir dizi yapmaları. Yani TÜrkiye 'nin başka bir sorunu, başka kişiler tarafından...
Bu dediğin şeyi ben Kenan İmirzalıoğlu ve Osman Sınav dan bekliyordum ama cevdet bey ve oğulları diye dandik bi diziyle geliyorlar...

E32KERNEL

Doçent
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION];
Bence yine Pana Flim yapmalı. Ezel filminden sonra, Kenan İmirzaloğlu 'nu artık izlemem diye düşünüyorum.

BlackXr

Profesör
memati ölür sezon finalinde pusat öldürür onu sezon finali öyle biter meteyi öldüreceklerini sanmıyorum gelecek sezonda düsman mete olur :))