Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Katılım
13 Mart 2018
Mesajlar
1,824
Reaksiyon puanı
271
Puanları
83
Yaş
24
Türkiye'nin en uzun dizilerinden biri olan, Kurtlar Vadisi yeni adıyla, yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağını Necati Şaşmaz açıkladı?
kurtlar vadisi kaos.jpg

Geçtiğimiz günlerde kurtlar vadisi pusunun baş rolünü canlandıran, Necati Şaşmaz(Polat Alemdar) açıklamasında, Kurtlar Vadisinin Yeni adı Kurtlar Vadisi Kaos olacak ve yeni kanalı Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak.

kurtlar vadisi kaoss.jpg
"KAOS TEORİSİ ELE ALINACAK"

Kurtlar Vadisi dizi serilerinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un ele alacağı konuya ilişkin açıklamasında;

"Kurtlar Vadisi Kaos ile 'kaos teorisi' ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de 'kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?' anlatmaya çalışacağız. 'Kaos durumunda elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz?' bunları ele almaya çalışacağız. Değişen siyasi ve coğrafi denklemde Türkiye olarak nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapacağız gibi konuları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda 'Myanmar'dan Afganistan'a, Makedonya'ya hatta Amerika'ya kadar uzanan hikayeler olacak' diye şimdiden müjdesini verebilirim." dedi.Sizce Kurtlar Vadisi Kaos izlenme rekorları kırabilecek mi? Yorum yazarak belirtiniz.
 

KNMX

Müdavim
Katılım
2 Temmuz 2017
Mesajlar
6,937
Reaksiyon puanı
3,753
Puanları
113
Zaten kanal d açıklamıştı dhaa detaylı bir şekilde açığa çıkmış oldu. Tutar mı bilmiyorum...
 
Üst