Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
505

15 Temmuz darbe girişimi daha olmadan Türk Patent Enstitüsü’ne 'Kurtlar Vadisi Darbe' adıyla marka başvurusunu yapan Pana Film için karar verildi. Yapılan açıklamalarda Pana Film’in ortakları olan Necati Şaşmaz ve Mehmet Canpolat için yürütülen soruşturmada kararın verildiği ifade edilirken, savcılık tarafından yapılan konuyla ilgili takipsizlik kararı verildi.

Soruşturma İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülürken, özelikle darbe öncesinde darbe üzerine bir başvurunun yapılmış olması kısa süre içerisinde Türkiye’de de geniş bir kesim tarafından tepki çekmişti.

Örgütle Bağlantısı Tespit Edilmedi

Takipsizlik kararında özelikle film senaryosunda paralel devlete karşı mücadele edildiği belirtildi. Ayrıca Necati Şaşmaz ve Mehmet Canpolat için de yapılan araştırmalar neticisinde terör örgütü ile herhangi bir bağlantının bulunmadığı belirtildi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
şansız yapımcıyı çölde kim öpmemiş ki?

Reaksiyon puanı
46
Kurtlar Vadisi TR'nin en kaliteli dizilerindendir. Çoğu insan uzun sürdüğü için laf ediyor ama o kesim diziyi ve filmlerini izlemeyen kesimdir. 2003 tarihinden beri izleyen kesimin günümüz için bu dizinin az buz önemini bilir. Kişiden kişiye değişir sevmek sevmemek ama ben gayet kaliteli buluyorum. Saygılarımla...

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Kurtlar Vadisi TR'nin en kaliteli dizilerindendir. Çoğu insan uzun sürdüğü için laf ediyor ama o kesim diziyi ve filmlerini izlemeyen kesimdir. 2003 tarihinden beri izleyen kesimin günümüz için bu dizinin az buz önemini bilir. Kişiden kişiye değişir sevmek sevmemek ama ben gayet kaliteli buluyorum. Saygılarımla...
Tüm bölümlerini izleyen biri olarsk son 4 sezonunun b.ktan olduğunu son 2 sezonunun ise izlenmeyecek derece kötü olduğunu,söylemeliyim

Reaksiyon puanı
46
Tüm bölümlerini izleyen biri olarsk son 4 sezonunun b.ktan olduğunu son 2 sezonunun ise izlenmeyecek derece kötü olduğunu,söylemeliyim
Bende şu 4 gündür izliyorum en baştan gerçekten doğru söylüyorsunuz ilk serinin bölümleri ile son seriyi şöyle bir kıyasladığımızda öyle ama yinede destekçileriyimdir...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Screenshot_2016-08-25-00-13-20.png
Screenshot_2014-10-02-19-47-12.png

bunu gösterdiğinden beri izleyemiyordum zaten...

Son mesajlar