ersink

Üyecik
Tr42 242 2313 numarali kurbanlik aldim. Bu hayvancağiz hamile çikti. Eski sahibini bulmam lazim

meow133

Üyecik
Tr42 242 2313 numarali kurbanlik aldim. Bu hayvancağiz hamile çikti. Eski sahibini bulmam lazim

Merhaba,
TR422422313 küpe numaralı hayvan şu anda doğduğu işletmede kayıtlı görünüyor. Herhangi bir başka işletmeye aktarma gibi bir işlemi olmamış. Doğduğu işletme sahibi Hüseyin İnce Yunak/KONYA Hacıömeroğlu köyü veya mahallesidir.

Sibelgg

Üyecik
1023364 numaralı hayvanı aldık ama tr 34 mü dikkat etmedim fakat hayvan muş hayvanıymış öyle dediler. Yaşını merak ediyorum

fuhorse

Üyecik
Selamlar TR4375893 kulak küpesi olan dana aldım.Fakat ben anlamadağım için bir arkadaş onun dişi çıkmamıştır yada yaşı dolmamıştır dedi.Benimde içime kurt düştü.Hayvana bakmaya gittik aldığımız yer hayvanı rahatsız etmeyin dedi.Gösteremem dedi.Şimdi ben ne yapmalıyım bu kurbanlığa girermi.Küpe numarasından kaç yaşında olduğunu söylermisiniz.Teşekkürler.

Kulak küpesinde tam olarak TR 08 alt kısmında 375893 yazıyor

hcnk

Üyecik
TR 13 3057393 acaba bu bilgilere bakip kurbanligimiz kac yasinda nerden gelmis soylermisiniz tesekkurler

usf-18

Üyecik
TR371528896 nolu hayvanin kimlik sorgulamasi yapabilecek bir arkadas var midir? Simdiden tesekkurler, hayirli bayramlar 😊

fatih EMİR

Üyecik
nekadar saçma bir sistem küpe numarasını sorgulama yapamamak veterinermi olmamız gerekiyo illa hiç değilse hayvan hakkında bilgi edinebilmemiz gerekmiyormu nediye koymuşlar numara sistemini ozaman