Künefe Karşılıgı Reklam

okahn

Üyecik
Arkadaşlar Türkiyenin online ilk Künefe satış sitesini açtım ve sizde takdir edersiniz ki reklama ihtiyacım var. Şu aralar tek sermayem künefe olduğundan dolayı sitemin reklamını yapabilecek arkadaşlar varsa 1 aylık künefe için 16 adetlik evler için satış yaptıgımız künefe paketini yollayabilirim.
İncelemek isteyenler
www.kunefem.net/siparis bölümünden bakabilirsiniz. Teklifimi görüşmek isteyenler varsa
info@kunefem.net msninden eklerseniz görüşelim. Saygılarımla.

murattolga

Üyecik
Selamlar,
girişimci ruhunuz çok hoşuma gitti. Künefe yollayıp yollamamanız önemli değil (yollarsanız hayır demem! :) ) size yardımcı olmak isterim.

Günlük 7-8000 tekil ziyaretcisi olan 'Öteki Sinema' adlı sinema portalının yöneticisiyim. eğer uygun boyutlarda bir banneriniz falan varsa sitemizde bir süre yayınlayarak yardımcı olabiliriz.

okahn

Üyecik
Selamlar,
girişimci ruhunuz çok hoşuma gitti. Künefe yollayıp yollamamanız önemli değil (yollarsanız hayır demem! :) ) size yardımcı olmak isterim.

Günlük 7-8000 tekil ziyaretcisi olan 'Öteki Sinema' adlı sinema portalının yöneticisiyim. eğer uygun boyutlarda bir banneriniz falan varsa sitemizde bir süre yayınlayarak yardımcı olabiliriz.
www.kunefem.net/banner.jpg olarak ekleyebilirsiniz teşekkür ettim.

Peter

Dekan
Onursal Üye
peki nasıl bir reklam istiyorsun kardeşim (video,resim,ses,internet üzerinden reklam vs...)

BattleNova

Üyecik
günlük 10 bin tekil hitli blogum var logoyu en üste koyarım ist /bahçelievlerde oturuyorum künefeleri yollamada sorun olurmu

ayruca siteniz açılmıyo açılırsa en kısa sürede eklerim