Kullanılır mı?

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Birileri ona çöp buna çöp diye diye milleti şizofren yaptılar.

Insanlar ne cihazlar kullanıyorlar, Note 8'in neyi var, neden kullanılmasın?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mevzu ne ki? Satın mı alacaksınız?

Birde yorumlardaki birileri kim???? O zaman bu forum niye var??? Telefon önerileri bölümü niye var??? Birde gelip burda birileri diye milleti eleştirmek içinmi varsınız???

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
14 aydır kullanıyorum taş gibi telefon ekranı tasarımı kamerası herşeyi hala üst düzeyde yapabilecek bi telefon ama s pen kullanmayacaksan o fiyata s9+ yada s10e almak daha mantıklı

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Note 8 diyoruz beyler ;) Öldürmemek gerek die düşünüyorum. Alternatif çok fakat o telefon gerçekten başarılı.

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,413
14 aydır kullanıyorum taş gibi telefon ekranı tasarımı kamerası herşeyi hala üst düzeyde yapabilecek bi telefon ama s pen kullanmayacaksan o fiyata s9+ yada s10e almak daha mantıklı

Hocam S10e almak yerine direkt S9+ alsa daha iyi olur S10e pil performansı bakımından üzebilir.

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Telefon önerisi yapmayı kendi tercihlerine uymayan cihazlara çöp demek olarak algılayanların bu forum neden var o zaman diye sorması da bir garip.

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,413
S9 plus ın pil den başka bi artısı yok ama hocam sadece pil için eski nesil amiral alınırmı bilemedim

S10e bana mantıklı gelmiyor, S10e de gelen bazı yenilikler var kullanılan işlemci ve ekran teknolojisi, 2 yıl güncelleme desteği dışında bir artısı yok.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S9 plus ın pil den başka bi artısı yok ama hocam sadece pil için eski nesil amiral alınırmı bilemedim

Var aslında hocam pil + deliksiz ekran + ekran boyutu yani ortalama bir kullanıcıyı s9+ memnun edebilir ama s10e pil yüzünden üzecektir.

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,413
Var aslında hocam pil + deliksiz ekran + ekran boyutu yani ortalama bir kullanıcıyı s9+ memnun edebilir ama s10e pil yüzünden üzecektir.

Ben S10e & S10 & S10+ tasarımını beğenmedim ben özellikle de kamera konumunu, Ben bu yüzden S9+ ile devam ediyorum.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
S-pen kullanmayacaksan kesinlikle gereksiz olur.Daha iyi telefonlar mevcut.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hocam yalnız senin söylediğin şeyler kişisel zevk meselesi ekran boyutu delikli ekran falan bunlar kişisel zevk meselesine giriyo pil konusunda haklı olabilirsin

EMRE YONAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,413
Hocam yalnız senin söylediğin şeyler kişisel zevk meselesi ekran boyutu delikli ekran falan bunlar kişisel zevk meselesine giriyo pil konusunda haklı olabilirsin

@Leand Pil konusunda oldukça haklı ben pil konusunda üzeceğini düşündüğüm için önermedim hatta ekran boyutu vs zevk meselesi.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Şimdi arkadaşlar her farklılık zevk meselesi değil, kimse apple bu tasarımı yapsa samsung aynı kalsa apple tasarımı daha iyi yada zevk meselesi demez hatta ilk çıktığında millet bayağı eleştirdi doğruya doğru konuşalım... kimse ekranın orta yerinde öyle bir şey istemez ve samsung'un ekran tasarımı şimdiye kadarkiler içinde en iyisiydi s8'den, note9'a kadar samsung bunu bozdu doğruyu konuşmak lazım, kimse bunu beğenmedi kimse derken çoğunluk tabi beğenen kişi azdır... mesela g6 tasarımıda harikaydı özellikle ön ve kenar kısım. S10 serisi biraz fantezi deneme olmuş ve şahsen beğenmedim bunuda belirteyim. İphone'cu diyecekler içinde şunu söyleyeyim xr ve xs'nin önümüzdeki dönemde çıkacak olan modelleride iğrenç tasarımlı olacak özellikle arka kısmı ama cihazın içini beğenen bunları görmezden geliyorsa bir şey diyemem, ben böyle düşünüyorum.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Kullanılır, neden kullanılmasın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi arkadaşlar her farklılık zevk meselesi değil, kimse apple bu tasarımı yapsa samsung aynı kalsa apple tasarımı daha iyi yada zevk meselesi demez hatta ilk çıktığında millet bayağı eleştirdi doğruya doğru konuşalım... kimse ekranın orta yerinde öyle bir şey istemez ve samsung'un ekran tasarımı şimdiye kadarkiler içinde en iyisiydi s8'den, note9'a kadar samsung bunu bozdu doğruyu konuşmak lazım, kimse bunu beğenmedi kimse derken çoğunluk tabi beğenen kişi azdır... mesela g6 tasarımıda harikaydı özellikle ön ve kenar kısım. S10 serisi biraz fantezi deneme olmuş ve şahsen beğenmedim bunuda belirteyim. İphone'cu diyecekler içinde şunu söyleyeyim xr ve xs'nin önümüzdeki dönemde çıkacak olan modelleride iğrenç tasarımlı olacak özellikle arka kısmı ama cihazın içini beğenen bunları görmezden geliyorsa bir şey diyemem, ben böyle düşünüyorum.
Apple, farklı olmağa çalışırken herkea Apple gibi yapmağa çalışıyor. Çentik buna misaldir. Sonrası hezeyan.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
bütün züppeler burada note8 kullanılır alınır da enayi gibi 5-10K araba parası verilmez telefona özellikle kaza olurda kırık ekranı kendisi kadar tutar gm5p var bende memnunum...
73371
73372
73373

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
Cihaz sorunsuz değilmi? Gerçi sen tamir edersin mesleğin diyebiliriz. Bende mia2 düşünüyorum yada g6 bulabilirsem çünkü hifi desteği var.
sorunu yok gerçi içi açılınca hayretmeyen telefonlardan servisi açınca sorun yok evde açınca mortlar Turkcell huawei y6 2018'i 999'a veriyor:
73374

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
sorunu yok gerçi içi açılınca hayretmeyen telefonlardan servisi açınca sorun yok evde açınca mortlar Turkcell huawei y6 2018'i 999'a veriyor:
Ekli dosyayı görüntüle 73374

G6 demem saçma oldu sim kart yuvası dandikmiş çekince elinde kalabiliyor, ghost screen çok kolay oluyor, tasarım olarak çok hoşuma giden bir cihaz ama lg sağolsun bunuda mundar etti herifler en iyi tasarımları yapıp içini sağlam yapma işini geride bırakmış lg v30+ ve g7 iyi ama bana çok o parayı telefona vermem. Mi a2 düşünüyorum sd660 sorunsuz, yazılım saf android, telefon metal kasa üç kuruşluk alet edevatı alıp işi bilmeyen biride olsam değiştiririm bataryayı filan 5 sene kullanırım. :D Ah geçen bir yere başvurdum sıfırdan başlayayım diye almadılar. :D