Yardım Kullanıcı Adımı Değiştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
22
Ben aslında eski bir üyeyim ama burayı bırakıp TP’ye geçtim, üstünden saman geçti Silicone’a geçtim ve burayı denemek için tekrar hesap açtım iki sene sonra (bundan 6 ay önce). Sanırım admin eski hesabı sildi ya da yok çünkü arama menüsünde kullanıcı adımı yazdığımda (insanimsi) çıkmıyor.
Şimdi adımı insanimsi yapmak istiyorum ama kullanıcı adı kullanımdadır diyor, yardımcı olabilir misiniz?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Hesabın size ait olmadığını kanıtlayamadığınız sürece bahsettiğiniz diğer hesabı kapatamaz veya bu hesabınızla birleştiremeyiz. Çünkü şu anki yeni hesabınızla o hesap arasında IP çakışması bulunmuyor. Bu durumda da şu anki hesabınızı bu nick ile kullanmaya devam edeceksiniz.

Reaksiyon puanı
22
Hesabın size ait olmadığını kanıtlayamadığınız sürece bahsettiğiniz diğer hesabı kapatamaz veya bu hesabınızla birleştiremeyiz. Çünkü şu anki yeni hesabınızla o hesap arasında IP çakışması bulunmuyor. Bu durumda da şu anki hesabınızı bu nick ile kullanmaya devam edeceksiniz.
Ben bi kurtarmayı deneyeyim. Olmazsa yazarım
hesabın mailinin adını öğrenmek özel bilgiye mi girer? Söyleyebilir misiniz?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Maalesef söyleyemeyiz. Çünkü bu hesabın size ait olup olmadığını bilmiyoruz. Bu yüzden 3. kişilerle kişisel bilgileri paylaşmama kuralına uymak durumundayız.