Kulaklıklı mikrofondan ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

beerkaysenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar everest rampage SN-R10 kulaklığım vardı kullanıyordum fakat bir zaman sonra bilgisayar mikrofonu görüyor fakat mikrofon ses algılamıyor.Jak kaynaklı olabileceğini düşünüp telefon kulaklığı taktığımda mikrofon çalışıyordu.Hatayı anlayamadım.Driver silip yükledim.Yardımınıza ihtiyacım var...

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Berkay,

Öncelikle sorunu kendinde test edip aramışsın fakat şöyle bir önerim olacak, mikrofon içerisinde tozdan kaynaklı bir temassızlık veya herhangi bir temassızlık oluşumu söz konusu olabilir. Bildiğim kadarı ile orta düzey bir oyuncu kulaklığı olmalı SN-R10 mikrofonun da bir bozukluk yada temassızlık söz konusu olabilir.

İyi Forumlar Dilerim,

beerkaysenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar Berkay,

Öncelikle sorunu kendinde test edip aramışsın fakat şöyle bir önerim olacak, mikrofon içerisinde tozdan kaynaklı bir temassızlık veya herhangi bir temassızlık oluşumu söz konusu olabilir. Bildiğim kadarı ile orta düzey bir oyuncu kulaklığı olmalı SN-R10 mikrofonun da bir bozukluk yada temassızlık söz konusu olabilir.

İyi Forumlar Dilerim,
Cevabınız için teşekkürler,laptopta denediğimde ise hiç bir şekilde problem gözükmüyor ve ses alıyorum.