Kulaklıkları olanlara özel...

Bu konuyu okuyanlar

bloodmaker

Öğrenci
Aşada vermiş olduğum sitede ses teknolojisindeki ilerlemenin nerelere kadar geldiğini görücek hatta hissediceksiniz.Ama ısrarla altını çizerek belirtiyorum kulaklık ile dinlemeniz gerekiyor.Masa üstü hoparlörler yada ses sistemleri ile hiçbirşey anlamıyacaksınız sizi temin ederim.Herhangibir ürkütücü yada korkutucu içerik yoktur.Sadece arkanıza yaslanın ve gözlerinizi kapayıp sese kulak verin...
http://onemansblog.com/2007/05/13/get-your-virtual-haircut-and-other-auditory-illusions/

32.sefo

Doçent
yoo çoğu kullanıcıda kulaklık var.

sesler gerçekten mükemmel. inanırmısınız ilkbaşta sağdan ses gelince ne oluyo lan edim kendi kendime. arkamda biri var sandım :)

sinan_253

Asistan
ses sistemindede oluyoor :D ses normal çalarken birden arkadan birisi konuşuyor gibi oluyor sonra sağ sol :D

Ses sistemimin 5 kanalının birbirinden bağımsız olduğunu doğruladım artık :D

PcMaSTeR

Profesör
Kulaklık falan Diyince Yine Sağdan Soldan Bağırarak fırlayan Zombi ve Türevlerimidir Diye Düşündüm. Yorumların geneli Ses ile alakalı olmuş Şimdi de ben bi bakayım :D

bloodmaker

Öğrenci
colniwko dedi ki:
y aben beceremedim:S neden olmuyo ? biri bana ayrıntılı bi şeklde anlatabilrmi acaba
İki dinleme yöntemi var.Birincisi orda isimlerin yanında zip dosyaları var.Onları bilgisayarına indirip sonra zipten çıkartıp winampta dinleyebilirsin.İkinci seçenek ise hemen isimlerin altında kırmızı play tuşu görceksin.Ona tıklayıp bir müddet beklersen zaten kendisi çalmaya başlıyacaktır.

Frespo

Doçent
bunlar acayip hoşuma gitti ya gelmiş geçmiş en güzel şelerden biri bu . hep annemlere gösterirdim şarkılarda ufak ufak olan bu güzellikleri, bunlar ise başlı başına süper bişey . çok sağolllllllll

SDN Son Haberler

Son mesajlar