Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Şevket Can Gök

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar telefonda kulak içi kulaklık kullanıyorum fiyat olarak 20tl civarı bı kulaklık ve bir taraftan müzik zevkini bozacak kadar cızırtı geliyor önceki kulaklığımda da böyle oldu sebebi nedir acaba bir de kulak üstü veya kulak içi kulaklık önerir misiniz

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
öneri olarak xiaomi piston kulaklık kulanabilirsin gayet kaliteli güzel bir kulaklık
sorun donanımsal olmayabilir galiba yazılımsal sesi kısınca çıkmayabilir yada bir kulaklık programı varsa ondan ayarlamada yapabilirsin

Şevket Can Gök

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
öneri olarak xiaomi piston kulaklık kulanabilirsin gayet kaliteli güzel bir kulaklık
sorun donanımsal olmayabilir galiba yazılımsal sesi kısınca çıkmayabilir yada bir kulaklık programı varsa ondan ayarlamada yapabilirsin
Film,oyun,ve müzik için kullanıyorum genellikle ama dışardayken de kullanıorum arama olarak sıkıntı oluyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

50-70 e çıkabilirim ancak

Haklısın tabii ki lakin para olmayınca mecburen

Haklısın tabii ki lakin para olmayınca mecburen
Eski kullandığım kulaklıktı sanırım pek emin olamadım. Netpa Aux Kulaklık Np-547 Fiyatı, Yorumları - Trendyol Ancak 20 TL değil 20 TL'ye aldığın ürün illa ki kalitesiz olur.

Şevket Can Gök

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şikayet etmişler şuan kullandığımla aynı problemi yaşayanlar var 1 ay sürüyormuş ömrü

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Kablolu olarak JBL'den şaşmayın.

Kablosuz ise yine JBL, Beats gibi markalara yönelin.

Şevket Can Gök

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Teşekkür ederim

Ergonomik mıdır acaba?

SteeLl

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ya kankacım beats kulaklık seviyorum açıkcası sağlam bir kulaklık üstüne ne kadar daha koyarsak böyle Bluetooth şarjı uzun bir kulaklık alırız?
bu fıyat bandında bluetooth kulaklık tavsıye etmem çunku genellıkle hepsınde ses gecıkme sorunu var

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Ya kankacım beats kulaklık seviyorum açıkcası sağlam bir kulaklık üstüne ne kadar daha koyarsak böyle Bluetooth şarjı uzun bir kulaklık alırız?
Yorumları okuyodum da bu yorumda bi takılı kaldım.
  • Beats seviyosan neden 20tl kulaklık aldın?
  • 70tl bütçeyle nasıl beats alacaksın?

Son mesajlar