Kulaklık Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
ne demek insan gibi eleştirin? biz hayvan gibi mi eleştiriyoruz? kelimelerine dikkat et lütfen.
ben eleşitiriyorum parasını boşa harcamasın diye eleştiriyorum.
bilgisayar örneğin de çok saçma olmuş herkes ihtiyacına göre bilgisayar alır 1000 tl lik bilgisayar benim zerre kadar işime yaramaz o yüzden 2500 tl lik bilgisayar kullanmak zorundayım. şimdi diyeceksin oyun için mi o kadar para harcıyorsun diye.
hayır arkadaşım oyun için zevk için değil ihtiyaç için.
Belki 1250 tllik bir kulaklığa ihtiyacı var arkadaşın.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne demek insan gibi eleştirin? biz hayvan gibi mi eleştiriyoruz? kelimelerine dikkat et lütfen.
ben eleşitiriyorum parasını boşa harcamasın diye eleştiriyorum.
bilgisayar örneğin de çok saçma olmuş herkes ihtiyacına göre bilgisayar alır 1000 tl lik bilgisayar benim zerre kadar işime yaramaz o yüzden 2500 tl lik bilgisayar kullanmak zorundayım. şimdi diyeceksin oyun için mi o kadar para harcıyorsun diye.
hayır arkadaşım oyun için zevk için değil ihtiyaç için.

Amacım kavga çıkartmak değil ama dikkat edin size göre kulaklık boş olabilir size 2 liralık kulaklık da yetebilir ama arkadaş için olay farklı müziği sevdiğini söyledi bende kendisine zaten dedim paranın hepsiyle kulaklık alma diye alternatif sundum bu kadar fazlasına gerek yok elinizde olsa gidip arkadaşı döveceksiniz

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Amacım kavga çıkartmak değil ama dikkat edin size göre kulaklık boş olabilir size 2 liralık kulaklık da yetebilir ama arkadaş için olay farklı müziği sevdiğini söyledi bende kendisine zaten dedim paranın hepsiyle kulaklık alma diye alternatif sundum bu kadar fazlasına gerek yok elinizde olsa gidip arkadaşı döveceksiniz

ben orda senin lafına tepki gösterdim daha doğru seçseydin keşke o kelimeyi. insan gibi eleştirin demek nedir? bunun açıklamasını istiyorum.
madem müziği seviyor önce ona göre bir müzik çalar alsın. 550 liralık telefonla 1250 liralık kulaklığı boşver 5 bin liralık kulaklık alsan bişey anlamazsın.
burda yapılan açık açık israftır. ha yapamaz demiyorum yapabilir kendi parası sonuçta istediği gibi harcar
benimki sadece öneridir.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben orda senin lafına tepki gösterdim daha doğru seçseydin keşke o kelimeyi. insan gibi eleştirin demek nedir? bunun açıklamasını istiyorum.
madem müziği seviyor önce ona göre bir müzik çalar alsın. 550 liralık telefonla 1250 liralık kulaklığı boşver 5 bin liralık kulaklık alsan bişey anlamazsın.
burda yapılan açık açık israftır. ha yapamaz demiyorum yapabilir kendi parası sonuçta istediği gibi harcar
benimki sadece öneridir.

O zaman arkadaşa önce müzik çalarını değiştirmesini söyleyin fazla ileriye gitmeye gerek yok neyse daha önceden dediğim gibi amacım kavga çıkartmak değil laflarımdan dolayı sizi kırdıysam özür dilerim

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
600 liraya 5+1 alıpta 128 kbit müziğin sesini sonuna kadar açıp sonra da bu hoparlör iyi değil diyen arkadaşım aklıma geldi :D Şaka bir yana o kulaklığın hakkını verecek şarkı ve mp3 player sayısı çok azdır. Kulaklık kalitesinin yanında dinlediğin müziğinde kaliteli olması çok önemlidir. Bu hususlara dikkat et bence.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ne kulaklıkmış arkadaş tartış tartış bitmedi :devil:

Bonney

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
20 kusur euroluk Sennheiser bir kulaklik almistim, arkadaslarim milyarder ilan etmisti beni. :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ulan herkes ahlak bekçisi olmuş. Sizene yav sizene. İster gider kulaklık alır ister 1200 liraya sakız alır. Size mi soracak ne alıp almayacağını. Kimse kimsenin görüşlerine harcamalarına laf edemez. Bu kadar dar düşünceli insanlar olmayın. Teknoloji forumundansınız. Soruya cevap verin...
hocam öyle demeyelim. adamlara soruyorum sonuçda hertürlü yorumlara açığım. param yarın elime geççem %90 geçince belki sizin yorumlarınız doğrultusunda kulaklığa 200 tl felan verrim ya da 899 tl e beat dr dre studio alırım 1 tl cebimde kalır pasa pasa harcarım :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
600 liraya 5+1 alıpta 128 kbit müziğin sesini sonuna kadar açıp sonra da bu hoparlör iyi değil diyen arkadaşım aklıma geldi :D Şaka bir yana o kulaklığın hakkını verecek şarkı ve mp3 player sayısı çok azdır. Kulaklık kalitesinin yanında dinlediğin müziğinde kaliteli olması çok önemlidir. Bu hususlara dikkat et bence.
walla youtube'dan indircem. fazla bir bilgim yok eğer video 1080 p olursa sesde o kadar iyimi oluyor?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
walla youtube'dan indircem. fazla bir bilgim yok eğer video 1080 p olursa sesde o kadar iyimi oluyor?

Scilors Groove Downloader veya Songr ile indirmenizi tavsiye ederim. Müzikleri indirirken yanda kalite yazar, yüksek kaliteli müzikleri tercih edin.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyisi torrent sitelerinden diskografisini indirmek hem kaliteli olur hem hepsi olur

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bence kaliteli müzik ve müzik çalar olmadıktan sonra kulaklığa o kadar para vermek gereksiz çünkü belli noktadan sonra hepsi aynı sesi verir kaliteli müzik ve çalar olmadıktan sonra. BU şuna benziyor tofaş'a modifiye yapıp en kaliteli lastikleri takıp ferrari performansı beklemeye :)

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet istediğimiz ses yalnız kulaklıkla elde edilebilecek bişey değil, aynı zamanda doğru bi mp3 çalara da ihtiyaç var. 1000tl yi kulaklığa verdikten sonra onu telefona takıp müzik dinlemek misinayla balina yakalamaya çalışmak gibi. bende cowon d2+ mp3 çalar var ve çok memnunum, kulaklık kalitesi ne kadarsa o kadar güzel ses elde edebiliyorum. sanada cowon ve i-river markalarını önerebilirim.

sadece mp3 çalarda önemli değil, bide müzik kalitesi var tabi, onu da atlamamak gerek. velhasıl; hacı o paraya -yoksa eğer- adam akıllı bi mp3 çalar al arta kalan paraya kulaklık al. tüm parayı kulaklığa gömme derim ben.

o kulaklık zaten genelde profesyonel müzikle uğraşanların kullandığı tarzda bişey. yani stüdyolarda çalışanlar, DJ'ler falan kullanıyor, yani normal bi müzik dinleyicisi için biraz fazla...

ama sana kalmış tabi ben önerilerde bulundum bildiklerimi aktardım gerisi sana kalmış para senin, zevk senin...

sguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Başka bir forum sitesinde kullanıcılarından biri aşağıdaki canavarın incelemesini yapmıştı.
http://www.iphonekulaklik.com/iphonekulakligi/category/markalar/monster-beats-by-dr-dre/

Birde yanlış hatırlamıyorsam bunu HTC'nin yeni telefonunun yanında veriyorlardı ama daha taşınılabilir bir şey istersen
http://www.kulaklik.com/Monster-Beats-by-Dr-Dre-Tour-Kulak-ici-Kulaklik_1359.html#0
***Bir forum sitesinde ,basşka bir forum sitesinden bahsetmenin yanlış olacağını düşündüğümden site ismi vermedim fakat isteyen google kulaklıklığın marka ve model bilgisinin yanında inceleme yazarak,inceleme yazısına ulaşabilir.

Eren95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aynı kulaklığı kullanıyorum beats studio almanı tavsiye edebilirm herkesin zevki farklıdır arkadaşlar kimisi online oyun pazarında kaybolup gider kimisi sadece bir kereliğine uzun zaman kullanacağı bir kulaklık alır toplumumuzda kimse kulaklıklara bu kadar para verilmediği için gayet normal amerikadada çekirdek yenmiyor ona bakarsanız ama bize ne kadar normal dimi ayrıca sigara içen insanlar bu konuya yorum yapmasa iyi olur para söz konusuysa :) Al arkadaşım sen kulaklığı her dışarı çıkışımda mutlaka 1 kişide görüyorum aynısını bu kulaklığı almak için dj olmaya gerek yok kulak zarnın neresıne kadar gittiği falan hesaplanıp üretilmiş ve raporları olan bir şey yani 10 liraya aldığnız veya mp3 kulaklıklarıyla millet kulağını bozduğunu farkında değil açıyorlar son ses sonra kulağım ağırdı ağırır tabi beatslerle kulaklık kültürü diye bir şey oluştu ama kimisi bi haber.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ben aynı kulaklığı kullanıyorum beats studio almanı tavsiye edebilirm herkesin zevki farklıdır arkadaşlar kimisi online oyun pazarında kaybolup gider kimisi sadece bir kereliğine uzun zaman kullanacağı bir kulaklık alır toplumumuzda kimse kulaklıklara bu kadar para verilmediği için gayet normal amerikadada çekirdek yenmiyor ona bakarsanız ama bize ne kadar normal dimi ayrıca sigara içen insanlar bu konuya yorum yapmasa iyi olur para söz konusuysa :) Al arkadaşım sen kulaklığı her dışarı çıkışımda mutlaka 1 kişide görüyorum aynısını bu kulaklığı almak için dj olmaya gerek yok kulak zarnın neresıne kadar gittiği falan hesaplanıp üretilmiş ve raporları olan bir şey yani 10 liraya aldığnız veya mp3 kulaklıklarıyla millet kulağını bozduğunu farkında değil açıyorlar son ses sonra kulağım ağırdı ağırır tabi beatslerle kulaklık kültürü diye bir şey oluştu ama kimisi bi haber.
alıp almamakda kararsızdım ama bu yorumundan sonra kesinlikle alacağım

necdetburun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam kulaklıklar iyidir hoştur,senin ne istediğin önemli.şimdi sen büyük ihtimal profesyonel takılmayacaksan azami sana 200 tl yeter diye düşünüyorum ve marka olarakta sennheiser,akg olabilir.ama yok ben telefonum için diyorsan çok hoş bi jabra kulaklık var bende var 1 sene oldu çatır çatır götürüyor çok ta cool gösteriyor yarı bluetooth yarı kablolu bence bi dene
http://www.jabrakulaklik.com/2km0052-jabra-clipper-stereo-bluetooth-kulaklik/

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence Dr.Dre ve ya Jabra marka kulaklık al.