Kulaklık Tavsiye Yardım Eder Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

furkan066

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, ben Philips she9555 model bir kulaklık kullanıyordum, ama o bozulunca yeni bir şey almaya karar verdim. Biraz inceliyorum birkaç gündür kafamda bazı modeller belirdi fakat kesin kararımı veremedim. Benim müzik dinlerken kulaklıkta arayacağım şey, tizlerinin çok yüksek olmaması (yani şarkıda birisi s/ş dediğinde kulağımı tırmalamaması) ve sesin duru çıkması. Dinleyeceğim müzik türü değişiklik gösterse de daha çok akustik müziklerden hoşlanıyorum. Kulaküstü kulaklıklardan değil kulak içi kulaklıklardan hoşlanıyorum. Kafamda beliren modeller arasında bana önerebileceğiniz veya onların dışında bu tam senlik diyebileceğiniz (fiyatı 150tl'yi geçmeyecek şekilde) bir model varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Kafamda belirlediklerim,
1-) Denon AH-C260
2-) Denon AH-C360
3-) Sennheiser CX 300-II
4-) Sennheiser CX 281

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sennheiser CX 300-II kullaniyorum ve cok memnununm. baslar cok kaliteli. Uzunsure dinlesen bile kulagi acitmiyor. Ayrica yuksek seste dinlediginde bile disari cok ses vermiyor. Cok sik ve kullanisli bir tasima cantasi da var.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bir ay önce vatandan 136 liraya sennheiser cx 275s aldım cx 300 den güç olarak daha iyi (cx 300 hiç kullanmadım) ayrıca mikrofonuda var üzerinde ben tavsiye ederim çok memnunum fiyat olarakta çok uygun

Junas

Doçent
Reaksiyon puanı
7
sennheiser cx 300 modelini tavsiye etmem ses kalitesi gerçekten kötü bass yok bişi yok.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sony nin 50 tl ye güzel kulaklıkları var tavsiye ederim kullanıyorum

furkan066

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kurcaladim bu isi iyice cx 300 ii'nin o fiyati haketmedigini farkettim. Simdi Sennheiser cx 281 ve Brainwavz m5 arasında kaldim. Sizce hangisinden daha sicak sesler alirim? Bir diger önceligim de gitar sesini en temizinden almak.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar tam böyle bir konu açmak için siteye girmiştim ki bu başlığı gördüm. Aslında ben almak istediğim kulaklığa karar verdim ama nereden alacağımı bulamadım. PHIATON marka kulaklık alacağım. Satan bir yer bilen var mı??

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar kurcaladim bu isi iyice cx 300 ii'nin o fiyati haketmedigini farkettim. Simdi Sennheiser cx 281 ve Brainwavz m5 arasında kaldim. Sizce hangisinden daha sicak sesler alirim? Bir diger önceligim de gitar sesini en temizinden almak.
CX 300 II Kullanıyorum.Müthiş ses var.Özellikle Bass daha ağırlıklı.
Fiyatını haketmediği kanısına nasıl vardın?:)

furkan066

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkac yere baktim ozelliklerinin o fiyati haketmedigini yazdiklarini gordum cogunda, ki haketse de alabilecegimi sanmiyorum simdilik aklim cx 281'de