kulaklık sorunu

Bu konuyu okuyanlar

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
arkadaşlar benim bir kulaklığım var bir yerinden ses geliyor bir yerinden gelmiyor youtube danda videolara baktım ama sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Ses sürücüsü ayarlarından L ve R bölümü olucaktır bir taraf çok kaymıştır aynı sorun bendede olmuştu o şekilde çözdüm ( kulak üstü için)

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
benim kulaklığın jak ucu tak çıkar yapa yapa ne olduya artık bendede oluyor temazsızlıktan arada bir (2 yıllık kulaklık)

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
düşürdün mü yoksa durduk yere mi oldu eğer düştüyse jackta problem olabilir ya da düşmenin etkisiyle kablolar hasar almış olabilir

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Direk kolay yoldan söyleyeyim ben direk kulaklığının kablolarını çıkarıp takınca kendi kendine açılıyordu olmazsa yardım ederiz

antalyalı07

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Direk kolay yoldan söyleyeyim ben direk kulaklığının kablolarını çıkarıp takınca kendi kendine açılıyordu olmazsa yardım ederiz
bana sorarsan olacağını sanmıyorum bana da oldu çok uğraştım ama düzelmedi tabi belki onun ki daha kolay bir durumdur onu bilemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana sorarsan olacağını sanmıyorum bana da oldu çok uğraştım ama düzelmedi tabi belki onun ki daha kolay bir durumdur onu bilemem
Benim başıma ne zaman böyle bir şey gelse ilk yaptığım şey çalışmayan tarafı sökmek ve kopup kopmadığına bakmak, genelde kopmuş oluyor lehim atıyorum ve sıkıntısız çalışıyor. Ama direk ahize gittiyse yapacak bir şey yok. Birisi böyle yapmış internette gördüm

baraj

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim başıma ne zaman böyle bir şey gelse ilk yaptığım şey çalışmayan tarafı sökmek ve kopup kopmadığına bakmak, genelde kopmuş oluyor lehim atıyorum ve sıkıntısız çalışıyor. Ama direk ahize gittiyse yapacak bir şey yok. Birisi böyle yapmış internette gördüm
yani ben bu sorunu çözemezmiyim bozulmuşmudur