kulaklık sol taraftan ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

selim kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gamepower mihawk kulaklığım altında jak girişi var arkadaşımla beraber kullanmak için telefon kulaklığını taktım çıkardığımda soldan ses gelmiyodu hatta sağ sol testi yaptığımda solden gelmesi gereken ses sağdan geliyors sağın sesi sağdan geliyor yani 2 ses tek kanaldan çıkıyor ne yapmam lazım kulaklığı sıfırlasam olcak gibi ama bilgisayarda denemediğim izlemediğim yöntem kalmadı

Ali Pınar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
78
Gamepower şaşırtmıyor. Başka cihazlarda denediniz mi, yazılımı varsa sıfırladınız mı? Yapabiliyorsanız direkt iade edin.

selim kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamepower şaşırtmıyor. Başka cihazlarda denediniz mi, yazılımı varsa sıfırladınız mı? Yapabiliyorsanız direkt iade edin
başka cihazlarda denemedim yazılımda sıfırlama özelliği yok olsa halletmiştim garantiye göndermeyi düşünüyorum

'Müslüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
gamepower mihawk kulaklığım altında jak girişi var arkadaşımla beraber kullanmak için telefon kulaklığını taktım çıkardığımda soldan ses gelmiyodu hatta sağ sol testi yaptığımda solden gelmesi gereken ses sağdan geliyors sağın sesi sağdan geliyor yani 2 ses tek kanaldan çıkıyor ne yapmam lazım kulaklığı sıfırlasam olcak gibi ama bilgisayarda denemediğim izlemediğim yöntem kalmadı
Aynı sorun benim arkadaşımın rampage kulaklığında da oluyor pc aç kapa yapınca düzeliyor